//نون قرض دادن قلعه نویی و دایی در استقلال و تراکتور

نون قرض دادن قلعه نویی و دایی در استقلال و تراکتور

برو و بیا امیر و دایی و کلاه بر باد رفته پرویز مظلومی

پس از شکست استقلال در برابر سپاهان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ، به نظر میرسد عمر هدایت استقلال برای پرویز مظلومی به پایان رسیده است .
پس از کش دادن زیاد و پشت خط گذاشتن تراکتور برای عقد قرار داد با قلعه نویی ، به نظر میرسد این مربی نیم نگاهی به نیمکت آبی پوشان داشته است .
اخباری که در حول انتخاب سرمربی باشگاه استقلال صورت میگرد ، از مذاکره امیر با فتح الله زاده ای که به نظر فعلا ماندنی است و به احتمال زیاد یک فصل دیگر مدیریت آبی پوشان را بر عهده خواهد داشت ، حکایت میکند .
برخی اخبار نیز از لیست قلعه نویی ، شامل سیاوش اکبر پور ، وحید طالبلو و امیر حسین صادقی  منتشر شده است . در صورت عقد قرار داد سرمربی فصل گذشته تراکتور و پیوستن بازیکنان مورد نظرش ، احتمال میرود بازیکنانی نظیر سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری از این باشگاه جدا شوند و پیوستن مجدد فرهاد مجیدی به این باشگاه را تحت شعاع قرار خواهد داد .
از سوی دیگر سران باشگاه  سرخ پوش تراکتور خواهان روشن شدن هر چه زودتر تکلیف سرمربی این باشگاه شده اند و در صورتی که امیر به استقلال بپیوندد ، علی دایی که در گذشته دچار کشمکشهای زیادی با تبریزیها شده بود را به روی نیمکت بنشانند .
به نظر میرسد در این داستان برو و بیا فقط سر پرویز مظلومی بی کلاه خواهد ماند . شاید هم بتوان نام این داستان را : برو و بیا امیر و دایی و کلاه بر باد رفته پرویز نامید !

۱۳۹۱-۳-۳ ۱۶:۵۳:۵۷ +۰۰:۰۰ خرداد ۳ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.