///رنگ زرد عامل خراب شدن پنالتی آرین روبن

رنگ زرد عامل خراب شدن پنالتی آرین روبن

رنگ زرد عامل خراب شدن پنالتی آرین روبن

زمانی که آرین روبن پشت توپ قرار گرفت ،  دروازه چلسی جایی قرار داشت که هواداران این تیم پشت دروازه بودند و به طبع هوادران این تیم پرچمها و لباسهای رنگ آبی برتن داشتند ، اما دقیقا پشت سر پیتر چک چند نفر با لباس زرد رنگ و طلایی دیده میشدند و نکته جالب این است که زمانی که روبن برای شلیک توپ به دروازه حرکت میکرد ، یک توپ بادی طلایی رنگ از سمت راست دروازه چک به کنار تیرک به آرامی انداخته شد . آرین روبن نیز به همان سمت توپ را به سمت دروازه زد که با عکس العمل مناسب پیتر چک و مهار این توپ همراه شد .

رنگ زرد تاثیر گذار در پنالتی آرین روبن

مهار پنالتی آرین روبن

شاید از نگاه  یک تماشاگر این پنالتی یک اتفاق ساده و طبیعی فوتبالی باشد ، اما از وجود رنگهای زرد در پشت سر پیتر چک و آن توپ طلایی درسهای بزرگ روانشناسی فوتبال میتوان گرفت .
رنگ آبی هواداران چلسی ، رنگی است آرامش بخش و مشاهده این رنگ باعث میشود فشار خون و تعداد ضربان نبض و قلب کاهش پیدا کند . اما وجود برخی لباسها و پرچمهای زرد رنگ در بین جمعیت آبی پوش که این رنگ باعث انعکاس نور میشود تا چشم را به خود خیره کند و باعث خستگی چشمها میشود .
همچنین این رنگ باعث خشم و رنجیدگی نیز میشود هر چند که این رنگ یکی از رنگهای شاد به حساب می آید اما وجود این رنگ باعث میشود که هیجان از فرد گرفته شود .
وقتی آرین روبن برای زدن توپ به سمت دروازه حرکت میکند ، توپی بادی طلایی رنگ که از گوشه سمت راست از سوی هوادران انداخته میشود باعث میشود تا روبن در آخرین لحظه چشمانش به آن سمت خیره شود و جهت ضربه زدنش تغییر پیدا کند .
 این تغییر حرکت باعث میشود در درجه اول تمرکز این بازیکن گرفته شود و از سوی دیگر باعث کم شدن قدرت ضربه پنالتی شود و تغییر جهت عجولانه آرین روبن باعث میشود تا دستش برای پیتر چک رو شود .
تا این لحظه هیچ گفته ای از آرین روبن مبنی بر چگونگی خراب شدن پنالتی منتشر نشده است و این فقط یک فرضیه از سوی اینجانب میباشد .

۱۳۹۱-۲-۳۰ ۲۲:۵۲:۵۵ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۱|آرشيو دانلود و آموزش, آناليز بازيها|٪ نظ

۴ نظرات

 1. رضا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ از ۴:۴۹ ب.ظ پاسخ دادن

  نمیخاد شما نظر بدی!!

 2. nima ۲ خرداد ۱۳۹۱ از ۷:۱۹ ب.ظ پاسخ دادن

  حسودیت نشه داداش من!!!!!

 3. غریبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ از ۱۲:۴۸ ق.ظ پاسخ دادن

  سلام
  واقعا علمی و واقعا کاربردی
  این سایت یک حرکت نیس یک انقلابه مرسی خیلی خوب بود
  ایکاش به این سوال جواب بدید من در آذربایجان غربی زندگی میکنم و میخوام بدونم با این امکانات کم چطور میشه مربیگری رو شروع کرد حتی درجه d?

   

  • admin ۲۸ آذر ۱۳۹۱ از ۷:۳۷ ق.ظ پاسخ دادن

   ممنون دوست عزیز از محبتتون .
   شما برای اخذ مدارک مربیگری باید به کمیته آموزش هیات فوتبال استانتون مراجعه کنید و برای گذراندن دوره های مربیگری ثبت نام کنید . اما نظر منو میخواین ، در کلاسهای مربیگری چیزی یاد نمیگیرید ! به نظرم اگه کنار یک کار بلد فعالیت کنید و مطالعه هم دو یا سه سال داشته باشید میتونید موفق باشید .
   کار کنید و نا امید نشید !!! این اولین اصل مربیگریه . ممکنه تا ۱۰ سال هم دیده نشید ، اما اگه خوب کار کنید و مصلحت خدا درش باشید حتما یه روزی دیده میشید ، مثل مجید جلالی که بعد از ۱۵ سال دیده شد .
   یه سری چیزها مثل مدیریت ، و بیان هم در خودتون تقویت کنید خیلی در روند پیشرفتتون تاثیر میزاره .
   امیدوارم پاسخ مناسبی داده باشم به سئوالتون.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.