//بررسی حقوقی کسر امتیاز از پرسپولیس از دید شاه حسینی

بررسی حقوقی کسر امتیاز از پرسپولیس از دید شاه حسینی

بررسی حقوقی کسر امتیاز از پرسپولیس از دید شاه حسینی

رئیس پیشین کمیته انضباطی در گفت و گو با خبرگزاری فارس ، از بررسی کسر ۲ امتیاز از پرسپولیس تهران در بازی با داماش گیلان و نقض قانون کمیته انضباطی سخن گفت .
شاه حسینی از نبود نفر پنجم درحکم کمیته استیناف و حکم اشتباه کمیته انضباطی در این حکم را زمینه ای برای شکایت باشگاه پرسپولیس دانست .
عبدالرحمن شاه حسینی در ادامه صحبتهایش گفت :  تعداد ارکان قضایی فرد میباشد و در احکام باید رای اکثریت تحصیل داده شود این در حالی است که اخباری که در رسانه ها منتشر میشود ، حکایت بر این دارد که دو نفر از اعضا نظر موافق و دو نفر دیگر رای مخالف داشتند و با این اوصاف رای نفر پنجم ، ضرور است .
شاه حسینی در پاسخ به سئوال خبرنگار که اگر این رای به سود پرسپولیس نباشد مدیران این باشگاه چه اقدام حقوقی را میتوانند داشته باشند ، گفت : مطابق بند ۲ ماده ۶۴ اساسنامه فدراسیون فوتبال ، اگر این رای به ضرر پرسپولیس باشد این باشگاه میتواند برای محقق شدن حقش به فیفا شکایت کند .
شاه حسینی با اضافه کردن این مطلب که : من در همان ابتدا ، این رای را اشتباه دانستم ، چون اگر قرار بود برای فحاشی از تیمها کسر امتیازی شود باید از تمامی تیمهای لیگ برتری امتیاز کسر شود .

۱۳۹۱-۲-۱۰ ۱۶:۴۶:۵۳ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768