دانلود فیلم تمرین بهبود تکنیک پاس و حرکت

تمرین پاس و حرکت

همواره میتوانید در تمرینات خود پس از مدتی نرم دویدن و کشش ،از تمریناتی که باعث افزایش سطح تکنیک بازیکنان میشود استفاده کنید . البته بسته به شدت و نوع آن تمرین میباید با استفاده از حرکات ریتمیک و یا کش گام و یا هماهنگی ، مفاصل و مچ پا را خوب گرم کنید تا بازیکنان دچار مصدومیت نشوند .
از اینگونه تمریناتی که میتوان پس از گرم کردن از آن استفاده کرد ، نمونه های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها را میتوانید در همین سایت مشاهده کنید . در این مطلب ویدئویی از یک تمرین پاس و حرکت که به سه فرم توسعه می یابد را میتوانید دریافت کنید .
در این تمرین یک مربع با ابعاد مناسب برای هر رده و ۶ بازیکن و به صورت همزمان میتوانید فرمهای مختلف را اجرا کنید . در فرم یک بازیکن میباید توپ را به بازیکن روبروی خود در هر ضلع واگذار کند و خودش هم به همان جای بازیکن حرکت کند .
در فرم دو همین منوال ادامه دارد و با این تفاوت که یک دو در هر ارتباط اضافه میشود . در فرم سه نیز بازیکنان با پاس قطری توپ را انتقال میدهند .
البته شما میتوانید برای اینکه بازیکنان از هر دوپای خود استفاده کنند ، جهت حرکت را نیز تغییر دهید . همینک میتوانید این ویدئو را با کیفیت مناسب و با حجم پایین به صورت رایگان دریافت کنید .

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
تمرین پاس و حرکت
۱۸ مگابایت
Download

یک نظ

  1. ali ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ از ۷:۲۳ ب.ظ پاسخ دادن

    با سلام سایت بسیار خوبی راه اندازی کردید بسیار ممنون.فقگ اگر امکان دارد چگونگی چیدن یک سیستم خوب در مقابل سیستمهای مختلف را آموزش دهید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.