//کرانچار گزینه جدید هیات مدیره استقلال برای فصل آینده

کرانچار گزینه جدید هیات مدیره استقلال برای فصل آینده

کرانچار گزینه جدید هیات مدیره استقلال برای فصل آینده

در دو بازی مانده به اتمام لیگ شرایط به گونه ای متفاوت در بین باشگاهها دنبال میشود ، که دو باشگاه سپاهان و  تراکتور سازی رقابت تنگا تنگی  برای کسب قهرمانی  با  یکدیگر دارند و  از سوی دیگر  باشگاه  استقلال که  پیش از این قهرمان جام حذفی شده بود و برای  فصل  بعد  ،  سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده است و تمامی  تمرکز هیات مدیره باشگاه و مدیرعامل برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا و فصل بعد و انتخاب سرمربی آبنده این تیم معطوف شده است .
میل و علاقه فتح الله زاده و استقلالیها به قلعه نویی را بدون شک نمی توان تکذیب کرد ، و اگر کوچکترین موقعیت برای انتقال مربی فعلی تراکتور سازان به استقلال پیش آید ، فتح الله ، لحظه ای درنگ نخواهد کرد .
از سوی دیگر نیز اعضای هیات مدیره استقلال نظر به جذب یک مربی خارجی ،  خوب دارند ، اما آوردن چنین مربی به جمع آبیها هزینه میلیاردی روی دست استقلال خواهد گذاشت .
اما از اخباری که از گوش و کنار استقلال میرسد ، اعضای هیات مدیره علاقه خود را برای جذب سرمربی فعلی سپاهان ، کرانچار نشان داده اند .
از سوی دیگر اخباری مبنی بر رهبری تیم ملی کرواسی توسط این مربی کروات به گوش میرسد و باید دید آیا باشگاه اصفهانی قادر به نگه داشتن این مربی موفق خواهد بود ؟
و آیا علاقه پرویز مظلومی به ماندن در استقلال به واقعیت میپیوندد ؟

۱۳۹۱-۲-۱۷ ۱۰:۵۹:۱۴ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.