//پایان یک فصل ادعاهای تو خالی سرخ ، آبی

پایان یک فصل ادعاهای تو خالی سرخ ، آبی

پایان یک فصل ادعاهای تو خالی سرخ ، آبی

تقریبا پارسال همین موقع ها بود ، فتح الله زاده به قول خودش در بازار نقل و انتقالات بمب منفجر میکرد و بازیکنان جنجالی و میلیاردی را به استقلال می آورد . آری پارسال همین موقعها بود که پس از قهرمانی پرسپولیس با علی دایی در جام حذفی جنجال برای ، روی کار آمدن مربی جدید در پرسپولیس داغ بود .
اکثر باشگاهها در اردو و بدنسازی به سر میبردند و پرسپولیس تازه در فکر بستن تیم !
استقلال با یاران میلیاردی کار خود را آغاز کرد با پیروزی در برابر پرسپولیس ادعای بازیکنان افزایش پیدا کرد . در هر گوشه از لیگ از کرار گرفته ، مجیدی ، رحمتی ، میدواودی و … خط نشانی تازه برای باشگاه میکشیدند . شماره هشتی هم بود که فقط ادعای دلسوزی برای فوتبال میکرد اما هر گاه مشکلی در پرداخت نشدن پولش پیش می آمد ، قهر میکرد و جنجال بوجود می اورد و شعارهایش فراموشش میشد . فتح الله زاده هم شمشیر رو از رو میبست و فلان کارش میکنیم و … اما ؛ چند روز بعد گل و شیرینی جباری همه چیز را به سودش ختم میکرد !
بی آنکه مظلومی یادش بماند که همین بازیکن به شدت از وی انتقاد میکرد .
فرهاد هم که رفیق نیمه راه بود ، بهانه لوس شده فوتبالیستها . برای بهانه آوردن هزاران بهانه قابل قبول را میتوان برای توجیه کردن افراد بر زبان آورد ، آخر این چه بهانه ای است که برای خانواده ام مجبورم بروم فلان تیم …
در آن سمت پایتخت هواداران فقط یک نام را تشویق میکردند ، علی دایی …
همان کسانی که استیلی بنده خدا را با آن همه مشکلات به پرسپولیس آوردند ، بعد از باختها همه تقصیرها رو روی گردن این فلک زده می انداختند . کاشانی کجا بود ، خدا میداند …
دو باخت در برابر تیم همشهری شرایط اخراج حمید استیلی را فراهم کرد . رویانیان هم سریع رفت ترکیه و دست دنیزلی را گرفت و آورد روی سر سرخ پوشان  بی آنکه سردار بداند دندان پوسیده را باید کند و انداخت دور !
پیروزی دراماتیک برابر استقلال مسکنی بود برای هواداران سرخ پوش ، اما ؛ پرسپولیس امسال تیمی نبود که حتی یک بار کریمی را با سری بالا به خانه بفرستد .
کمی پایین تر از پایتخت باشگاه مقتدر و با ثبات سپاهان پس از پشت سر گذاشتن بحرانهای به وجود امده ، چراغ خاموش فصل را آغاز کرد و در ادامه همه را با آسفالت یکی کرد !
یکی نبود به فتح الله زاده و رویانیان بگوید که در فوتبال فقط بازیکن خریدن و پول خرج کردن عامل موفقیت نیست .
دیروز استقلال چیزی برای گفتن در برابر سپاهان نداشت و تیم دیگر شهر هم در عربستان ، مثل تمام فصل دست و پا بسته بود . انتظار بیشتر از این هم نمیرود ! تیمهایی که محل باند بازی و محل کسب در آمد دلالان است عاقبتی بهتر از این هم نخواهد داشت .
مدیران این دو باشگاه دلشان را خوش کنند به همان جام حذفی و دربی ، اما یادشان باشد وقتی به آسانی در برابر تیمهای عربی بازی را واگذار میکنند ، مردمانی  با لباس سرخ آبی در گوشه ای از ایران زار ، زار قرق گریه میشود .

نیمکت ناراحت استقلال

۱۳۹۱-۳-۳ ۲۱:۴۰:۴۵ +۰۰:۰۰ خرداد ۳ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.