//سه نیمکت خالی لیگ برتر و سه مربی نامدار بدون تیم

سه نیمکت خالی لیگ برتر و سه مربی نامدار بدون تیم

سه نیمکت خالی لیگ برتر و سه مربی نامدار بدون تیم

با پایان لیگ یازدهم ، برخی از مربیان باشگاههای خود را ترک کردند و بعضیها نیز در تیمهایشان ماندنی شدند . با مطلبی که در گذشته در این باره انتشار دادیم ، نیمکت ۱۵ تیم تقریبا به همان صورت تا آغاز لیگ خواهد بود مگر اتفاقات عجیب فوتبال ایران مانع از این کار شود .
با مرور به وضعیت مربیان تیمها مشاهده خواهیم کرد که نامی به عنوان مربی بر روی نیمکت استقلال ، تراکتور سازی و راه آهن دیده نمیشود . این در حالی است که با بررسی وضعیت مربیان بدون تیم کشور متوجه خواهیم شد که چندان پیش بینی تصاحب نیمکت این باشگاهها دور از ذهن هم نیست .
هم اکنون امیر قلعه نویی در حال ناز کردن بین دو تیم استقلال و تراکتوری است که در فصل گذشته هدایت این تیم تبریزی را بر عهده داشت .
علی دایی که در فصل گذشته سرمربی راه آهن بود دیگر قصد ندارد که قراردادی جدید برای یک فصل دیگر با این تیم امضا کند .
مجید جلالی هم دیگر در فولاد جایی ندارد ، حتی حسین فرکی با نقل مکان به این تیم جایگزین این مربی شده است .
برخی دیگر از مربیان هم وجود دارند که بدون تیم مانده اند و به نظر این مربیان یا در لیگ یک به کار خود ادامه میدهند یا در ادامه لیگ دست تیمهای نزول کرده را خوهند گرفت . از این مربیان میتوان به نامهای حمید استیلی ، فیروز کریمی ، حمید درخشان ، فراز کمالوند ، احمد زاده و برخی دیگر اشاره کرد .
با جلسه امروز هیئت مدیره استقلال ، و اخبار حاشیه ای این باشگاه به نظر میرسد امیر قلعه نویی سکان هدایت آبی پوشان را برای فصل دوازدهم به عهده خواهد داشت . قلعه نویی همواره مربی یک فصلی بوده و برنامه خاصی برای سالهای آینده در باشگاههای تحت هدایتش نداشته .
با جدایی امیر از تراکتور و با اخبار ریز و درشتی که منتشر شده است به نظر میرسد علی دایی به نیمکت این تیم نزدیک تر است ، اما آیا هوادران پرشو تراکتور دلخوریهای گذشته با دایی را از یاد خواهند برد ؟
و اما راه آهن تهران ، باشگاهی که مالکانی ثروتمند دارد ، اما چه کسی است ؟ فقط انصاری فرد میداند . این باشگاه نیز با رفتن علی دایی هیچ کس را روی نیمکت خود ندیده است . اما اگر شرایط مناسبی این باشگاه داشته باشد سرمربیگری این تیم به دست مجید جلالی خیلی دور از ذهن هم نیست ، هر چند که مربیان دیگری که نام برده شده نیز احتمال هدایت این تیم را خوهند داشت .

۱۳۹۱-۳-۸ ۱۵:۵۸:۵۸ +۰۰:۰۰ خرداد ۸ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.