/, سایر مطالب, مستند ، بازی و مصاحبه/دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان

دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان

دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان

بدون شک فوتبال بهانه ای برای در کنار هم بودن است . فوتبال باعث میشود تا افراد در کنار یکدیگر گروه را تشکیل دهند و بر تجربه امورات اجتماعی شان بی افزایند . فوتبال برای همه انسانهاست ، کودکان ، تا بزرگسالان ، بانوان و حتی معلولین و نابینایان !!! این تنوع گسترده در قشرهای  گوناگون آدمی باعث شده است تا این ورزش به پرطرفدار ترین ورزش دنیا مبدل شود .
فیفا نیز با شعار فوتبال برای همه ، میخواهد تا به همه ثابت کند تا این ورزش محدودیت خاصی برای کسی قائل نمی شود . هر چند فیفا این قانون را برای بانوان محجبه فوتبالیست کشورمان زیر پا گذاشت !
یکی از اقشار آدمی در کره خاکی نابینایان هستند . شاید افرادی بر این باور باشند که ورزش یا حداقل فوتبال برای این افراد غیر قابل اجراست ، و در ارائه این ورزش ناتوان خواهند بود ، اما خداوند متعال امید را در دل این عزیزان زنده نگه داشته تا محرومیت جسمی ، محدودیتی ایجاد نکند .
با توجه به برگزاری مسابقات پارا المپیک و حضور موفق تیم فوتبال نابینایان ، بر این باور شدیم تا ویدئویی کوتاه از چگونگی تمرینات این عزیزان برای شما قرار دهیم .  در این ویدئو دیوید بکهام میزبان تیم فوتبال نابینایان انگلستان است و در تمرینات این تیم شرکت میکند و تجربه ای جدید را برای بکهام رقم میزند .

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان
۱۶ مگابایت
Download

بیشتر بخوانید :  طراحی تمرینات آمادگی در فوتبال از لحاظ فیزیولوژیکی

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.