دانلود ویدئو آموزش سانتر رابنا توسط وسلی اشنایدر

آموزش سانتر رابنا توسط وسلی اشنایدر

یک پاس خوب پاسی است که از سرعت و قدرت مناسبی برخوردار باشد تا توپ در راه رسیدن به بازیکن هم دسته ای قطع نشود و قدرت کافی برای رسیدن و مهار آسان بازیکن هم تیمی داشته باشد . یکی دیگر از فاکتورهای یک پاس خوب غیر قابل پیش بینی بودن پاس برای بازیکنان حریف است . از این رو بازیکنان مطرح تکنیکی دنیا سعی بر این داشته اند تا یک سبکی خلاقانه در پاسهای خود ادقام کنند ، تا در زمانهای مختلف بتوانند آهنگ بازی خود را تغییر دهند . از این نمونه پاسها در سبک بازیکنانی نظیر رونالدینیهو ، زیدان ، تیری هانری ، بکهام و بسیاری دیگری از بازیکنان مشاهده شده است .
یکی از سانترهایی که جالب توجه بسیاری از مخاطبان است ، سانترهای دیوید بکهام در منچستر یونایتد بود که با آوردن پای عقب به پشت پای تکیه گاه به زیر توپ ضربه میزد و حاصل آن یک سانتر زیبا و نمایشی بود که به رابنا – Rabona معروف گردید .
این حرکت بکهام را بارها بازیکنان متعددی در لیگهای مختلف دنیا انجام دادند . یکی از این پاسها را وسلی اشنایدر در جام ملتهای اروپا انجام میداد ، با این تفاوت که این پاس را در میانه میدان و برای انتقال توپ به کناره ها استفاده میکرد .
در این ویدئو قصد داریم تا آموزش پاس ، رابنا را قدم به قدم و با تصویر آهسته برای شما قرار دهیم تا از آن برای یادگیری و یاد دادن به شاگردان خود استفاده نمایید .

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
آموزش سانتر رابنا توسط وسلی اشنایدر
۲۰ مگابایت
Download

بیشتر بخوانید :  تمرين پاسکاري تركيبي Y شکل همراه با دريبل

یک نظ

  1. reza ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ از ۱۱:۲۰ ب.ظ پاسخ دادن

    تشکر..

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.