دانلود ویدئو آموزش پنالتی چیپ پیرلو به انگلستان

دانلود وبدئو آموزش پنالتی چیپ پیرلو به انگلستان

یکی از توصیه های موکدی که در انتخاب زنندگان ضربات پنالتی به مربیان میشود ، آن است که پنالتی زن سوم از بهترین و مطمئن ترین بازیکنان انتخاب شود . زیرا پنالتی سوم در راس نوبت پنالتی ها قرار دارد و تاثیر بسیار زیادی در روند ادامه رو به بهبود و یا تجدید روحیه در صورت عدم موفقیت در پنالتی های گذشته ایفا میکند .
یکی از مثالهای واضحی که میتوان زد از ضربات پنالتی انگلستان در برابر ایتالیا میتوان نام برد . در آن بازی دو تیم پس از تساوی بدون گل در وقت معمول بازی در ضربات پنالتی به مصاف هم رفتند .
نخستین پنالتی را ماریو بالوتلی برای ایتالیا به گل بدل کرد ، و از سوی دیگر جرارد این کار را برای انگلستان نیز انجام داد . مونتولیوو پنالتی زن دوم ایتالیا بود که پنالتی خود را خراب کرد تا پس از گل زنی رونی برای انگلیسیها ، تیم ایتالیا تا آنجای کار بازنده میدان لقب بگیرد .
خود را در آن زمان تصور کنید ، ایتالیا در حال حذف ، یک پنالتی خراب شده ، تیم حریف سرشار از روحیه ، ضعف در روحیه بازیکنان و عدم وجود امید . تنها یک جرقه و شوک لازم بود تا ایتالیایی ها به بازی برگردانده شوند . پنالتی زن سوم چه کسی بهتر از پیرلو !
پیرلو پشت توپ قرار گرفت ، کوریهای جو هارت آزاد دهنده بود ، اما پنالتی زن سوم بهترین بازیکن ایتالیا بود . پیرلو گامهای خود را برای نواختن به توپ بر داشت و با نوازش فوق العاده حرفه ای ، هارت را فریب دارد و توپ را به صورت چیپ در عمق دروازه جای داد .
این پنالتی زمینه های موفقیت پنالتیهای ایتالیا و خراب شدن پنالتیهای بعدی انگلستان را فراهم کرد تا بار دیگر این تیم در ۸ سال گذشته در برابر این تیم لاجوردی پوش بازنده زمین باشد .
در این آموزش بسیار مفید ما به مرور و آموزش مهارت پنالتی آندره پیرلو را در خدمت شما بینندگان عزیز قرار میدهیم . شما میتوانید این ویدئو با کیفیت بالا را به صورت رایگان از قسمت زیر دریافت کنید .

بیشتر بخوانید :  تمرين انفرادي كنترل توپ توسط تيتو ويلانوا

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
ویدئو آموزش پنالتی چیپ پیرلو به انگلستان
۲۰ مگابایت
Download

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.