/, سایر مطالب, مستند ، بازی و مصاحبه/دانلود دیدار دو تیم پرتقال و جمهوری چک

دانلود دیدار دو تیم پرتقال و جمهوری چک

دانلود دیدار دو تیم پرتقال و جمهوری چک

در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاههای اروپا ، جمهوری چک به عنوان تیم نخست گروه A میبایست به مصاف تیم دوم گروه B یعنی تیم ملی پرتقال قرار میگرفت .
جمهوری چک در اولین گام این رقابتها با ۴ گل از روسیه شکست خورده بود و کمتر کسی شانس سرگروهی برای این تیم قائل میشد . در ادامه آنها توانستد با برتری مقابل یونان و لهستان میزبان ، با ۶ امتیاز به عنوان تیم نخست این گروه پا به مرحله بعدی بگذارند .
پرتقال نیز گام اول را با شکست آغاز کرد و مقابل آلمان با یک گل مغلوب شد ، آنها در ادامه با درخشش کریستیانو رونالدو موفق شدند ، دانمارک را با حساب ۳ بر ۲ شکست دهند و در آخرین بازی گروهی در مقابل هلند به برتری دست یافتند و با ۶ امتیاز پشت سر آلمان ۹ امتیازی پا به مرحله بعدی گذاشتند .
در این دیدار برای تیم ملی جمهوری چک ، پیتر چک در درون دروازه قرار داشت ، لیمبرسکی در دفاع چپ ، کادلچ و سیوک در دفاع میانی و سلاسی در دفاع راست خط دفاعی چک را شکل میدادند .
در میانه میدان نیز ، پلاسیل ، هوبچمن ، پیلار ، داریدا و جیرک قرار داشتند و میلان باروش به عنوان تک فوروارد ایفا نقش میکرد .
در ترکیب تیم ملی پرتقال پاتریسیو درون چهار چوب ، پریرا در دفاع راست ، پپه و آلوز در میانه دفاع ، کونتراو در دفاع چپ ، موتینهو ، میگل ولوسو ، میرلس سه هافبک میانی ، کریستیانو رونالدو ، هلدر پوستیگا ، نانی به عنوان سه بازیکن تهاجمی یازده مرد تیم ملی پرتقال را شکل میدادند .
این بازی در پایان با تک گل مرد شماره ۷ پرتقال در دقیقه ۷۹ به پایان رسید و بنابراین تیم ملی پرتقال در مرحله بعد میبایست به مصاف برنده دو تیم اسپانیا و فرانسه برود .
در زیر میتوانید خلاصه ای از بازی این دوتیم را با کیفیت مناسب و با حجم ۱۹۸ مگابایت به صورت رایگان دانلود کنید .

دانلود بازی چک در مقابل پرتقال

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.