/, سایر مطالب, مستند ، بازی و مصاحبه/دانلود دیدار تیمهای ملی آلمان در مقابل ایتالیا

دانلود دیدار تیمهای ملی آلمان در مقابل ایتالیا

دانلود دیدار تیمهای ملی آلمان در مقابل ایتالیا

متحدین جنگ جهانی در سال ۱۹۳۹ اینبار در عرصه ای در دنیای فوتبال در روبروی وی یکدیگر به میدان رفته اند . این دیدار آخرین بازی است که در لهستان در چهارچوب مسابقات یورو ۲۰۱۲ برگزار میشود .
در مرحله یک چهارم نهایی تیم ملی آلمان با مغلوب کردن چهار گله یونان پا به این مرحله گذاشته بود . در سوی دیگر لاجوردی پوشان ایتالیا با درخشش بوفون ، پیرلو و ماریو بالوتلی از سد انگلستان گذاشته بود .
در این دیدار در ترکیب تیم ملی آلمان ، نویر درون دروازه ، فیلیپ لام در دفاع چپ ، بادشتوبر و هاملس در دفاع میانی و برآتنگ در دفاع راست ، خدیرا ، شوان اشتایگر ، پودولسکی ، ازیل و کروس خط میانی ژرمنها را شکل میدادند و ماریو گومز در خط حمله ، یازده مرده یو آخیم لوو بودند .
اما اسامی یازده مردی که پراندلی راهی میدان کرد به این شرح بود : بوفون درون چهار چوب ، کیلینی ، بونوچی ، بارزاگلی ، بالزارتی در دفاع ، پیرلو ، مارکیزیو ، مونتولیوو ، ده روسی در میانه میدان ، کاسانو و بالوتلی در خط حمله .
این دیدار با دو گل بازیکن قنایی الاصل ایتالیا در دقایق ۲۰ و ۳۶ و تک گل مسعود اوزیل در دقایق پایانی از روی نقطه پنالتی به سود  ایتالیاها به پایان یافت .
اکنون میتوانید این بازی را با کیفیت مناسب و با حجم ۱۳۰ مگبایت دانلود کنید .

دانلود بازی آلمان در مقابل ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.