دانلود تمرین پاس و حرکت نوجوانان بوکاجونیورز

تمرین پاس و حرکت

ضعف در برخی از تکنیک ها در بین فوتبالیستها جدا از مهارتهای پایه ، ناشی از عدم انجام و یا عدم کیفیت تمرینات تکنیکی میشود . در سایت ده ها تمرین از تکنیکهای پایه انتشار داده ایم که هر کدام از آنها را میتوانید در جلسات تمرینی بگنجانید .
این سری تمرینات بازیکنان را وادار میکند تا تکنیکهای لازم فوتبال نظیر پاس ، کنترل ، حرکت و … را مورد بازبینی و باز تکرار قرار دهد و در صورتی که مشکلات تکنیکی در بازیکن مشاهده شد ، توسط مربی گوشزد شود . ( این تمرینات را میتموانید بعد از نرم دویی تیم و کشش ، لحاظ کنید )
در این تمرین دو مربع با ابعاد یکی بزرگ و داخل ان یک مربع کوچکتر قرار میدهیم . چهار بازیکن را روی زاو.یه گوش مربع کوچکتر قرار میدهیم . و بقیه افراد را روبروی بازیکنان داخل مربع کوچکتر واقع در گوشهای مربع بزرگتر جای میدهیم . این فرم قرار گیری بازیکنان است . حال میتوانید فرمهای مختلف تمرین را به ترتیب به بازیکنان دستور دهید .
فرم یک : هر بازیکن با چرخش به دور کنز مربع کوچکتر به انتهای صف باز میگردد .
فرم دو : هر بازیکن توپ را به کنار کنز مربع کوچکتر قرار میدهد و به سمت راست حرکت میکند برای  واگذار کردن توپ به نفر اول همان صف ( در این فرم میتوان تغییر جهت به سمت چپ و مستقیم هم لحاظ کرد )
فرم سه : چهار بازیکن در گوشه کنز مربعهای کوچکتر قرار میگیرند ، اولین نفر صف به بازیکن کنار کنز پاس میدهد و سپس به جای او حرکت میکند . بازیکن قرار گرفته در گوشه مربع کوچکتر با پاس توپ را به نفر اول صف سمت راستش واگذار میکند .
فرم چهار : در فرم آخر هم میتوانید به مرور تکنیکها بپردازید ، بطوریکه نفر اول هر دسته توپ را برای بازیکنان بی اندازد و به ترتیب با تکنیک پاس ، بغل پا زدن ، روی پا ، واگذاری با ران پا ، یک کشش و سپس کنترل سینه و در آخر هم سر به پایان رساند .
نکات مربیگری :
۱ – حفظ وزن تمرین
۲ – این سو آن سو کردن مهارت
۳ – استفاده از هر دوپا
۴ – واگذاری توپ در اولین تماس
هم اکنون میتوانید این ویدئو را با کیفیت مناسب و به صورت رایگان از وب سایت پرس ۹۰ تهیه کنید .

 

بیشتر بخوانید :  دانلود ویدئو تمرین چابکی و تعادل

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
دانلود تمرین پاس و حرکت نوجوانان بوکاجونیورز
۲۶ مگابایت
Download

یک نظ

  1. مسعود فرهانی ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ از ۱۲:۳۱ ب.ظ پاسخ دادن

    از سایت قشنگ وجالب شما سپاسگزاریم تمرینات مقابله دفاع کردن در مقابل پاسهای بلند

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.