تمرینات کار در خانه – شگردهای فوتبال

آرشيو دانلود و آموزش , تمرينات فوتبال , تمرینات مدرسه فوتبال , تمرینات و مهارتهای فوتبال , فوتبال پايه , مقاله هاي مربيگري
فروردین ۱۸, ۱۳۹۲
بازدید : 47 بازدید

تمرینات کار در خانه - شگردهای فوتبال

در روزهای گذشته فایلی آموزشی از دوست خوبم آقای حمیدرضا ظهرابی تحت عنوان تمرینات کار در خانه برای بنده ارسال شد ، که به قلم  جناب آقای محمد شفیعی در مرکز استعداد یابی و جوانان ویژن استان فارس میباشد .
در این مقاله تمرینات تکنیکهای پایه از قبیل : پاس بغل پا ، پاس با بیرون پا ، تقه زدن ، پاس با داخل پا ، پاس با کاد داخل پا ، پاس با کاد بغل پا ، شوت با روی پا ، شوت با بغل پا ، شوت با بیرون پا ، شوت زدن توپهای بلند ، کنترل توپ و جایگیری ، کنترل توپ ، کنترل توپ با ران ، کنترل سینه همراه با آموزش صحیح آورده شده است .

قلم نویسنده ( محمد شفیعی )
هدف ما کمک به بازیکنان جوان فوتبال است تا ایشان ، از فرصتی یکسان برای استفاده از آموزشهای اساسی فوتبال برخوردار شوند . بازیکنانی که بیشترین وقت را صرف درست تمرین کردن میکنند هر جا که باشند به بهترین بازیکنان بدل خواهند شد . قصدها تحقق یافتن این امر از طریق ارائه شگردهای فوتبال است و در این راه باید مدیون این واقعیت باشیم که هر چه بازیکنان آینده بهتر باشند فوتبال نیز به سیر تکاملی و پیشرفت خود ادامه خواهد داد .
شگردهای فوتبال برای همه بازیکنان فراهم آمده است . این مجموعه آموزش تمرینها تنها برای بهترین بازیکنان و یا فوتبال سطح بالا نیست . تمامی بازیکنان جوان فرصتی یکسان در اختیار دارندد تا با مشارکت در دانش فوتبال روز مدارج پیشرفت را طی کنند . بازیکنانی که قصد یاد گرفتن دارند و تشنه دانش اندوزی هستند و همه بازیکنانی که میخواهند پیشرفت کنند . با عرضه این مجموعه شانس استفاده از این دانش را میتوانند به دست آورند .
کلام آخر اینکه برخی از بازیکنان فوتبال با پیشرفت خود از دیگر بازیکنان بهتر میشوند اما تمامی ایشان از ابتدا فرصتی یکسان در اختیار دارند تا با تکیه بر تواناییهای خود پیشرفت کنند . مطلب مهمتر این واقعیت است که این بازیکنان در جوانی تشویق به حضور در صحنه های سرشار از شکوه ورزشی میشوند . ما بر این باوریم که با پرداخت به ورزش بازیکنان جوان از پرداختن به امور ناپسند دور شوند .
به زبانی دیگر هدف ما ارایه شگردهای فوتبال و محتوای آن ایجاد علاقه در بازیکنان جوان است تا در مقام یک انسان فرصت موفقیت از طریق فوتبال را به دست آورند . اینها حرفهای بزرگی است اما ما اماده ایم که پای حرف خود بایستیم .
ما امیدواریم که شگردهای فوتبال بهره های فراوانی را نصیب شما کند !

بیشتر بخوانید :  تمرین لاماسیا - توسعه بازی حفظ توپ از آکادمی بارسلونا

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
کتاب تمرینات کار در خانه – شگردهای فوتبال
۱ مگابایت
Download

Like
امتیاز :
بدون رای!
دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

عضویت در خبرنامه پرس 90

تمامی اطلاعات محفوظ است!

محصولات آموزشی فوتبال