//برنامه آرسن ونگر برای حضور در استراسبورگ

برنامه آرسن ونگر برای حضور در استراسبورگ

برنامه آرسن ونگر برای حضور در استراسبورگ

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال لندن در شهر استراسبورگ به دنیا آمد ، با توجه به علاقه ونگر به زادگاهش ، شایعاتی نیز پیرامون این مربی و باشگاه استراسبورگ در برخی از نشریات منتشر شده است .
به نقل از پایگاه خبری گانر تورست : تا دو سال دیگر قرار داد این مربی با توپچیهای لندن به پایان خواهد رسید و در صورتی که این مربی فرانسوی این باشگاه شمال لندنی را ترک خواهد کرد ، برنامه هایی برای خود در سر دارد که این برنامه ها شامل بازگشت به تیم شهرش هم خواهد شد .
همواره آرسن ونگر در طول عمر مربیگری خودش نشان داده که آرزوهایش از همه چیز برایش مهمتر است ، زیرا در سالهایی که بالاترین رقم پیشنهاد از سوی مسئولان رئال و بارسا را داشت ، از این قراردادها صرف نظر کرد و به آرزوی خودش و موفقیت با جوانان تیمش پایبند باقی ماند .
فرانس فوتبال نشریه فرانسوی ، در مطلبی عنوان کرد که ونگر در هفته گذشته برای تعطیلات به زادگاهش سفر کرده بود با نمایندگان باشگاه استراسبورگ هم دیداری داشته است و مسئولان این باشگاه از اینکه این شانس را برای انتقال ونگر برای خود قائل هستند بسیار خوشحال اند .
آرسن ونگر که از سال ۱۹۹۶ در آرسنال مشغول مربیگری است در طول این سالها موفق شده سه بار این باشگاه را به مقام قهرمانی در لیگ و چهار بار در جام حذفی برساند .
این مربی با تجربه و موفق هم اکنون ۶۴ سال سن دارد .

۱۳۹۱-۳-۱۲ ۰۹:۳۶:۰۹ +۰۰:۰۰ خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.