//بازیکنان دعوت شده به اردوی ترکیه و دیدار با ازبکستان

بازیکنان دعوت شده به اردوی ترکیه و دیدار با ازبکستان

بازیکنان دعوت شده به اردوی ترکیه و دیدار با ازبکستان

سر مربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار چهاردهم خرداد در مقابل ازبکستان ۳۳ بازیکن را دعوت کرد ، که در این میان حضور دژاگه ای که پیش از این گفته میشد ، دچار مصدومیتی است و به بازی با ازبکستان نخواهد رسید و حضور سید جلال حسینی به عنوان تنها بازیکن از سپاهان ، نظر همگان را به خود جلب میکند .
بازیکنان تیم ملی پیش از بازی با تبم ملی ازبکستان برای برپایی اردویی به ترکیه سفر میکنند و در آنجا نیز دو بازی دوستانه برگزار خواهند کرد .
از ۳۳ بازیکن حاضر در اردوی ترکیه ۱۰ بازیکن خط خواهند خورد و به تهران باز خواهند گشت و ۲۳ بازیکن عازم تاشکند میشوند .

بازیکنان دعوت شده از سوی کارلوس کیروش به شرح زیر است :
دروازه بانان : سید مهدی رحمتی ، شهاب گردان ، محسن فروزان ، شجاع خلیل آزاد
مدافعین :  هادی عقیلی ، پ‍ژمان منتظری ، سید جلال حسینی ، حسین ماهینی ، خسرو حیدری ، احسان حاج صفی ، مهرداد پولادی
بازیکنان میانی : آندرانیک تیموریان ، پژمان نوری ، مازیار زارع ، قاسم حدادی فر ، رضا حقیقی ، مجتبی جباری ، علی کریمی ، جواد نکونام ، فریدون زندی ، محسن مسلمان ، محمد نوری ، احمد حسن زاده ، اشکان دژاگه
مهاجمین : هادی نوروزی ، کریم انصاری فرد ، آرش افشین ، محمد قاضی ، میلاد میداوودی ، محمد رضا خلعتبری ، محمد غلامی ، غلامرضا رضایی

در لیست حاضر هفت بازیکن از استقلال و شش بازیکن از پرسپولیس پانزدهم جدولی ، سه بازیکن از ذوب آهن و تراکتور سازی و تنها یک بازیکن از سپاهان و حضور شش بازیکن لژیونر و حضور هفت بازیکن از سایر باشگاهها نشان میدهد بازیکنان مد نظر کیروش همان بازیکنانی است که در گذشته به تیم ملی فرا خوانده میشدند .
لازم به ذکر است ، کارلوس کیروش که پس از بازی دوستانه با موزامبیک ایران را ترک کرده بود ، پس از یک هفته فردا چهارشنبه وارد ایران میشود .

۱۳۹۱-۲-۱۹ ۱۱:۵۱:۵۲ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.