اولین سالگرد تاسیس وب سایت پرس ۹۰

سالگرد تاسیس وب سایت پرس 90

یک سال پیش و در چنین روزی اولین مطلب وب سایت در تاریخ پانزدهم فروردین ۱۳۹۱ منتشر گردید . از آن تاریخ به بعد مطالب زیادی تحت عنوانهای آموزشی به صورت فایلهای ویدئویی تمرینی و آموزشی فوتبال ، نرم افزارها و مقاله ها و همچنین فایلهای  ترجمه زیادی منتشر گردید ، که به جرات میتوان گفت که در محیط وب فارسی کم سابقه بوده است .
پیشرفت تدریجی وب سایت باعث شد تا مخاطبان بسیاری در قالب بازیکنان و مربیان فوتبال به این وب سایت مجذوب شوند و این نمایه مبدل به یک سایت همیشگی برای این دسته از دوستان که همواره از منابع کم اموزشی در محیط وب فارسی رنج میبرند ، شود .
پیشرفت وب سایت به حدی صعودی بود که با گذشت یک سال از تاسیس این نمایه ، هم اکنون این نمایه جزو ده وب سایت پر بازدید تخصصی آموزش فوتبال در دنیا محسوب میشود .
در این راه به شخصه هزینه ها و زمان کاری زیادی را صرف وب سایت کردم و شاید خیلی از دوستان فعال در این زمینه به هیچ وجه به چنین کاری دست نخواهند زد !!  با این حال به هیچ وجه از تاسیس وب سایت نادم نیستم و از اینکه حتی یک نفر از دورترین روستاهای کشور عزیزمان از منابع سایت استفاده نماید ، بسیار خشنود هستم و همین بس که در زمانهای نا امیدی بسیاری از دوستان با دیدگاههای مثبت و امیدوار کننده خود ، بنده و مجموعه را مورد محبت خود قرار دارند .
جا دارد در این روز از دوستانی که بنده و سایت را در مدت یک سال یاری کردند تشکر و قدردانی نمایم .
سید محمد نیک نژاد عقیلی ، ماکان افضلی ، حمیدرضا ظهرابی ، بهنام فیروزی نیاول ، مهیار اسعد ، اشکان کریمی و همه دوستانی که در طول یک سال ما را مورد لطف خود قرار دادند و مطمئنن پشتیبان همیشگی ما در ادامه راه خواهند بود .
با سپاس : محمد احمدی مقدم مدیر وب سایت پرس ۹۰

۴ نظرات

 1. homa ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ از ۱:۱۹ ق.ظ پاسخ دادن

  سلام میدونم کمی دیر شده برای تبریک ولی من تازه با سایت خوبتون آشنا شدم

  تبریک میگم و

  تشکر میکنم بخاطر تمامی زحماتتون

  • admin ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ از ۱:۲۴ ق.ظ پاسخ دادن

   از محبتتون سپاسگذاریم

 2. K ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ از ۲:۰۰ ق.ظ پاسخ دادن

  سلام-عالیه سایتتون ب ویژه واس ما روستاییها.حتی تو استانمون هم(ایلام) ی کلاس مربیگری برگزار نمیشه.هیات فوتبالمون هم سایت نداره.!!سپاس

  • محمد احمدي مقدم ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ از ۲:۱۱ ق.ظ پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   شما نصبت به سایت لطف دارید . اما توصیه میکنم زیاد دنبال این نباشید که هیاتها و کمیته آموزش اطلاعات در اختیارتون قرار بده و از توی کلاسهای مربیگری چیزی آیدتون بشه ، بلکه خودتون باید به دنبال علم برید . مطالعه کنید و در راه درست قدم بردارید .
   امیدوارم فکر نکنید که دارم شعار میدم .
   به هر حال آرزوی موفقیت برای همه مربیهای سالم کشورم دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.