//از عرش تا فرش برای چهار تاییها

از عرش تا فرش برای چهار تاییها

از عرش تا فرش برای چهار تاییها

سرخپوشانی که تا یک ماه پیش چشم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داشتند ، امرزو به روزی رسیده اند که اگر تساوی شهرداری تبریز در مقابل فجر سپاسی نبود باید منتظر روز آخر و بقا در لیگ می ماند !
پرسپولیس که از هفته بیست و هشتم لیگ رنگ برد را به خود ندیده ، باید متشکر لطف کمیته استیناف برای بازگرداندن دو امتیاز کسر شده از این تیم نیز باشد .
آنها پس از پیروزی سه بر صفر مقابل نفت تهران با شکست در بازی جنجالی در مقابل داماش وارد اتوبان بدبیاری شدند .
در ادامه این ناکامیها در فولاد شهر توانستند با یک امتیاز از اصفهان باز گردند ، و با تساوی در بازی جنجالی الغرافه و داستان چهار فرهاد مجیدی ، چشم هواداران را به شکستهای چهار تایی روشن کردند و با شکست چهار بر دو مقابل سایپا وارد فاز جدیدی از ناکامی ها شدند .
در ادامه با چهار گل از تراکتور سازی شکست خوردند و در بازی امروز نیز بار دیگر با چهار گل از تیم مربی سابق خود ، علی دایی شکست خوردند .
باید هم اینگونه اعصاب ستاره شماره هشت پرسپولیس بهم بریزد و در گفتگو با خبر نگاران چنین بگوید : حرفی برای گفتن ندارم و همتون دیدید چه اتفاقی افتاد.
کریمی به خبرنگاران گفت: برای چی از من فیلم می‌گیرید؟ بهتر ه ، از خبرنگاران فیلم بگیرد که اینجا هستند و فردا از قول من هشت صفحه مصاحبه می‌نویسند.
به نظر کریمی به قدری به هم ریخته بود که در جواب خبر نگاری که پرسید ، کی از قول شما هشت صفحه مصاحبه نوشته ، گفت : تو خوبی !
به هر حال پرسپولیس تحت رهبری دنیزلی در پنج هفته گذشته به هیچ تیمی ؛ نه نگفته و تنها موفق به توقف سپاهان در فولاد شهر شدند .
تنها سئوالی که اینجا مطرح میشود ، این است که وضعیت کنونی پرسپولیس دنیزلی ترک ، چه فرقی با حمید استیلی جنس داخل داشته است ؟

۱۳۹۱-۲-۱۷ ۱۸:۴۱:۳۴ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.