آموزش روپازدن به صورت نشسته

آموزش روپازدن به صورت نشسته

یکی از متمایزترین حرکات نمایشی ، روپازدن به صورت نشسته است که میتوان با توسعه آن حرکاتی نظیر چرخاندن پا به دور توپ ، روپا زدن با ساق پا و … انجام داد .
روپا زدن به صورت نشسته تمرین زیادی میطلبد هر چند که میباید ، نحوه چگونگی شروع و ادامه کار را نیز دانست تا پیشرفت مناسب به حد تمرینات داشته باشید . از این رو میتوانید رو پازدن به صورت نشسته را اینگونه آغاز کنید : به صورت نشسته توپ را توسط دو پا بگیرید و به گونه ای که از حول اختیارتان خارج نشود بلند کنید . با تمرین و تکرار این حرکت میتوانید امیدوار باشید تا روپا زدن به صورت نشسته را به زودی و با مهارت مناسب فرا بگیرید . همچنین با ادغام کردن چند حرکت نمایشی به صورت نشسته حرکات نمایشی خود را خاص جلوه دهید .
هم اکنون میتوانید این ویدئو را بصورت رایگان از وب سایت پرس ۹۰ دریافت کنید .
راستی ؛ در بسیاری از سایتها و وبلاگهای آماتور و حرفه ای مانند ورزش ۳ مشاهده شده است ویدئو های این سایت را که با زحمات زیاد از محیط وب لاتین ترجمه و تدوین میشود و در این سایت برای علاقمندان گردآوری شده است با قرار ندادن منبع ویدئو و یا حتی برداشتن نام سایت از روی ویدئو به نام وب سایت خود انتشار داده اند . این کار آنها باعث شد علیرغم میل باطنی بنده  ، از این پس ویدئوها رو با مارک نام سایت منتشر دهیم . هر چند که با این حال هم از انتشار مطالب سایت بدون منبع به هیچ وجه رضایت نداریم !

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
آموزش روپازدن به صورت نشسته
۴۷ مگابایت
Download

۵ نظرات

 1. saeed ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ از ۲:۱۵ ب.ظ پاسخ دادن

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  همیشه از این کم لطفی ها در همه جا هست.فقط اینو بدون که شما کارت درسته داداش عزیز

 2. ابوالفضل ۳ خرداد ۱۳۹۲ از ۱۲:۳۶ ب.ظ پاسخ دادن

  سلام من تازه با سایت شما اشنا شدم سایت خیلی خویه اگه میشه از کریس رونالدو بیشتر کلیپ بزارید با تشششششکرررررر فراوان

 3. emmy ۳ تیر ۱۳۹۲ از ۴:۲۷ ب.ظ پاسخ دادن

  سلام اگه میشه آموزش های بیشتری بگذارید متشکرم

   

 4. SAJJAD ۱۹ تیر ۱۳۹۲ از ۲:۱۷ ب.ظ پاسخ دادن

  سلام لطفا اموزش های دریبل از کریستیانو رونالدو و اموزش های دریبل جدیدی از نیمار بزارید.اگه میشه اموزش رقص پای نیمار هم بزارید.ممنون

 5. حمید ابراهیمی ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ از ۱۱:۴۹ ق.ظ پاسخ دادن

  سلام . بزرگوار بسیار مطلالب ارزشمندی میگذازید و به فوتبال و فوتبال آموزان کمک مینمایید ممنون از شما و همکارانتان . موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.