تکنیک تغییر جهت توپ در حرکت ، کریستیانو رونالدو

آموزش تکنیک تغییر جهت توپ در حرکت ، کریستیانو رونالدو

تغییر در جریان حرکت توپ باعث میشود تا بازیکن مدافع که در کورس برای مهار مهاجم اقدام میکند ، از جریان بازی خارج شود و میدان را برای پیشروی مهاجم خالی کند .
این تغییر آنگ در حرکت توپ در سرعت بیشتر خود را نشان میدهد . با تغییر جریان توپ نه تنها میتوان در بعضی از موارد بازیکن مقابل را جا گذاشت ، بلکه میتوان با یک پاس  بلند ، پاس کوتاه ، سانتر و یا حتی شوت زنی آهنگ تهاجمی تیمی را بهبود بخشید .
یکی از حرکات مفید و چشم نوازی که در فوتبال روز دنیا صورت میگیرد ، تغییر حرکت کریستیانو رونالدو میباشد  . او در هنگام استارت با پای عقبتر توپ را به سمت دلخواه میبرد و بلافاصله به همان سمت با سرعت بالا حرکت میکند . این تکنیک رونالدو به وضوح و بسیار در بازیهای او دیده شده است .
در این مطلب آموزشی جالب از چگونگی انجام این تکنیک همراه با حرکات آهسته این حرکت برای شما آماده کرده ایم که میتوانید ، دریافت کنید .

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
تکنیک تغییر جهت توپ در حرکت ، کریستیانو رونالدو
۴ مگابایت
Download

یک نظ

  1. soltane dard ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ از ۴:۵۴ ب.ظ پاسخ دادن

    salam ba tashakkore faravan az shoma vaghean ali hastan amuzeshatun.vali khahesh mikonam jaditarin amuzeshe driblha ra bezarid.va agar emkanesh hast amuzeshe footballe david villa ra baraye download gharar bedin. bazam mamnoon

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.