/, تمرینات و مهارتها, سایر مطالب, سرعت ، هماهنگی و چابکی/تمرینات دایره ای با بازی ترکیبی و تمام کنندگی دو در مقابل یک تهاجمی

تمرینات دایره ای با بازی ترکیبی و تمام کنندگی دو در مقابل یک تهاجمی

توضیحات

با استفاده از نیمی از زمین ، بازیکنان را در چهار مکان سازماندهی میکنیم . سایر سازماندهی ها را همانند دیاگرام انجام میدهیم .

http://www.press90.com/wp-content/uploads/2015/01/Periodization-Fitness-Position-Specific-Circuit-with-Combination-Play-and-Finishing.jpg

دو بازیکن ( مدافع قرمز + مهاجم آبی ) همزمان از یک سمت تمرینات هماهنگی را انجام میدهند . بازیکن 3 نیز از سمت مسیر مخالف حرکتش را شروع میکند . با انجام یک تمرین هماهنگی در حلقه های هولاهوپ و دور زدن آدمک از گوش حرکت میکند .

بازیکن دو پس از پشت سر گذاشتن موانع هماهنگی به بازیکن شماره یک پاس میدهد و او نیز به  بازیکن شماره سه که در کناره ها حرکت کرده است پاس میدهد . بازیکن شماره یک پس از پاس به بازیکن سه به سرعت به محوطه جریمه حرکت کرده و از تیر یک برای ضربه زدن سانتر بازیکن سه حرکت میکند . همچنین بازیکن دو نیز از تیر دو برای ضربه زدن به ارسال بازیکن سه حرکت میکند .

پس از اتمام کار در فاز دوم بازیکن شماره چهار حمل توپ کرده و در وضعیت دو در مقابل یک به سمت دروازه روبرو ، حرکت کرده و بازیکنان یک و دو باید از دروازه دفاع کنند و پس از مهار او میباید به دروازه روبرو شوت زنی کنند .

جابجایی بازیکنان در این تمرین بگونه ای است که بازیکن شماره یک به انتهای ایستگاه دوم ، بازیکن شماره دوم به انتهای ایستگاه سوم ، بازیکن شماره سوم به انتهای ایستگاه چهارم و همچنین بازیکن شماره چهار به انتهای ایستگاه اول حرکت میکند .

تغییرات برای دور دوم

1 – تغییر جهت تمرین حرکت از سمت مقابل

2 – تغییر الگوهای کوردنیشن – میتواند از نردبان و یا نیزه ها استفاده کرد .

زمان تمرین : 15 دقیقه

دوره : شامل دو دوره میشود و هر دوره از هفت 7 دقیقه و با یک دقیقه زمان ریکاوری در بین دو دوره شامل میشود .

این تمرین یکی از تمرینات کتاب الکترونیکی تمرینات دوره بدنسازی است . برای خرید این کتاب میتوانید روی دکمه زیر کلیک کنید .

کتاب الکترونیکی تمرینات بدنسازی

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768