تمرينات كار در خانه – شگردهاي فوتبال

تمرينات كار در خانه - شگردهاي فوتبال

در روزهاي گذشته فايلي آموزشي از دوست خوبم آقاي حميدرضا ظهرابي تحت عنوان تمرينات كار در خانه براي بنده ارسال شد ، كه به قلم  جناب آقاي محمد شفيعي در مركز استعداد يابي و جوانان ويژن استان فارس ميباشد .
در اين مقاله تمرينات تكنيكهاي پايه از قبيل : پاس بغل پا ، پاس با بيرون پا ، تقه زدن ، پاس با داخل پا ، پاس با كاد داخل پا ، پاس با كاد بغل پا ، شوت با روي پا ، شوت با بغل پا ، شوت با بيرون پا ، شوت زدن توپهاي بلند ، كنترل توپ و جايگيري ، كنترل توپ ، كنترل توپ با ران ، كنترل سينه همراه با آموزش صحيح آورده شده است .

قلم نويسنده ( محمد شفيعي )
هدف ما كمك به بازيكنان جوان فوتبال است تا ايشان ، از فرصتي يكسان براي استفاده از آموزشهاي اساسي فوتبال برخوردار شوند . بازيكناني كه بيشترين وقت را صرف درست تمرين كردن ميكنند هر جا كه باشند به بهترين بازيكنان بدل خواهند شد . قصدها تحقق يافتن اين امر از طريق ارائه شگردهاي فوتبال است و در اين راه بايد مديون اين واقعيت باشيم كه هر چه بازيكنان آينده بهتر باشند فوتبال نيز به سير تكاملي و پيشرفت خود ادامه خواهد داد .
شگردهاي فوتبال براي همه بازيكنان فراهم آمده است . اين مجموعه آموزش تمرينها تنها براي بهترين بازيكنان و يا فوتبال سطح بالا نيست . تمامي بازيكنان جوان فرصتي يكسان در اختيار دارندد تا با مشاركت در دانش فوتبال روز مدارج پيشرفت را طي كنند . بازيكناني كه قصد ياد گرفتن دارند و تشنه دانش اندوزي هستند و همه بازيكناني كه ميخواهند پيشرفت كنند . با عرضه اين مجموعه شانس استفاده از اين دانش را ميتوانند به دست آورند .
كلام آخر اينكه برخي از بازيكنان فوتبال با پيشرفت خود از ديگر بازيكنان بهتر ميشوند اما تمامي ايشان از ابتدا فرصتي يكسان در اختيار دارند تا با تكيه بر تواناييهاي خود پيشرفت كنند . مطلب مهمتر اين واقعيت است كه اين بازيكنان در جواني تشويق به حضور در صحنه هاي سرشار از شكوه ورزشي ميشوند . ما بر اين باوريم كه با پرداخت به ورزش بازيكنان جوان از پرداختن به امور ناپسند دور شوند .
به زباني ديگر هدف ما ارايه شگردهاي فوتبال و محتواي آن ايجاد علاقه در بازيكنان جوان است تا در مقام يك انسان فرصت موفقيت از طريق فوتبال را به دست آورند . اينها حرفهاي بزرگي است اما ما اماده ايم كه پاي حرف خود بايستيم .
ما اميدواريم كه شگردهاي فوتبال بهره هاي فراواني را نصيب شما كند !

 

نام فايل
حجم فايل
لينك دانلود
كتاب تمرينات كار در خانه – شگردهاي فوتبال
1 مگابايت
Download

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768