دانلود فيلم تمرين بهبود تكنيك پاس و حركت

تمرين پاس و حركت

همواره ميتوانيد در تمرينات خود پس از مدتي نرم دويدن و كشش ،از تمريناتي كه باعث افزايش سطح تكنيك بازيكنان ميشود استفاده كنيد . البته بسته به شدت و نوع آن تمرين ميبايد با استفاده از حركات ريتميك و يا كش گام و يا هماهنگي ، مفاصل و مچ پا را خوب گرم كنيد تا بازيكنان دچار مصدوميت نشوند .
از اينگونه تمريناتي كه ميتوان پس از گرم كردن از آن استفاده كرد ، نمونه هاي بسياري وجود دارد كه برخي از آنها را ميتوانيد در همين سايت مشاهده كنيد . در اين مطلب ويدئويي از يك تمرين پاس و حركت كه به سه فرم توسعه مي يابد را ميتوانيد دريافت كنيد .
در اين تمرين يك مربع با ابعاد مناسب براي هر رده و 6 بازيكن و به صورت همزمان ميتوانيد فرمهاي مختلف را اجرا كنيد . در فرم يك بازيكن ميبايد توپ را به بازيكن روبروي خود در هر ضلع واگذار كند و خودش هم به همان جاي بازيكن حركت كند .
در فرم دو همين منوال ادامه دارد و با اين تفاوت كه يك دو در هر ارتباط اضافه ميشود . در فرم سه نيز بازيكنان با پاس قطري توپ را انتقال ميدهند .
البته شما ميتوانيد براي اينكه بازيكنان از هر دوپاي خود استفاده كنند ، جهت حركت را نيز تغيير دهيد . همينك ميتوانيد اين ويدئو را با كيفيت مناسب و با حجم پايين به صورت رايگان دريافت كنيد .

نام فايل
حجم فايل
لينك دانلود
تمرين پاس و حركت
18 مگابايت
Download

يك ديدگاه

  1. ali ژانویه 29, 2013 در 7:23 ب.ظ- پاسخ دادن

    با سلام سایت بسیار خوبی راه اندازی کردید بسیار ممنون.فقگ اگر امکان دارد چگونگی چیدن یک سیستم خوب در مقابل سیستمهای مختلف را آموزش دهید ممنون

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768