آشنايي با كفش استوك F50 Adizero TRX

F50 Adizero TRX

يكي از بهترين برند كفشهاي استوك داري كه در چند سال گذشته در شركت توليدي آديداس توليد گرديده ، مدل F50 Adizero TRX ميباشد كه در زبان عاميانه فوتباليستها به اف پنجاه معروف گرديده است . كيفيت مطلوب آن باعث گرديده تا شركتهاي سود جويي با كپي كردن از اين كفش درصدد فريب دادن مشتريان كفشهاي اف 50 بي افتند ، كه اين حركت افراد سود جو باعث گرديده تا علاقمنداني كه از اين مدل كفشهاي بي كيفيت كپي شده ، استفاده ميكنند ، رضايت چنداني نداشته باشند و گاها ديده شده كه صدماتي نيز به استفاده كننده اين كفشها وارد شده است .
ما در اين مطلب قصد داريم تا مشخصات اين مدل كفشها را در ويدئويي معرفي كنيم تا دوستاني كه تمايل به خريد نسخه اصلي اين كفشها دارند فريب افراد و شركتهاي تقلبي را نخورند .
اين كفشها در بسته بندي يك كارتون مكعب مستطيل كه به رنگ مشكي است قرار دارند و همراه آن يك پاكت پلاستيكي مشكي رنگ كه بر روي آن لوگو آديداس درج شده است همراه با همراه با يك جفت كفي مقاوم كه در محل قرار گيري پاشنه پا نيز لوگو اين شركت درج شده است . يك قوطي براق كننده كفش كه بر روي آن نوشته شده leather balsam به معناي چرم مومياي به همراه يك اسفنج در جعبه اين كفش قرار دارد .
درج نام F50  در جلوي كفش با اندازه اي درشت ، لوگو شركت آديداس در پاشنه بيروني كفش ، همچنين درج نام Sprint frame در قسمت پاييني و عقب كفش از شاخصه هاي اين مدل معروف استوك است . وزن هر لنگ از اين كفش نيز 190 گرم ميباشد .
در ويدئويي كه در زير با كيفيت خوب و حجم مناسب آماده كرده ايم با ساير مشخصات اينگونه كفشها آشنا خواهيد شد .

نام فايل
حجم فايل
لينك دانلود
آشنايي با مشخصات استوك F50 Adizero TRX
18 مگابايت
Download

2 ديدگاه

  1. hosein فوریه 13, 2013 در 1:10 ق.ظ- پاسخ دادن

    سلام با تشکر از سایت قوی وقدرتمندتون که صد در صد با فیلمها ومطالب های خوبی که گذاشتین به رشد وپیشرفت فوتبال کمک میکنید . امیدوارم موفق باشید.

  2. محمدامینیان ژوئن 14, 2014 در 3:27 ب.ظ- پاسخ دادن

    لینکش خرابه

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768