/, فوتبال ايران, ليگ يك/نتايج ضعيف تيم ملي ثمره فوتبال غير اصولي است، كيروش به تقصير است !

نتايج ضعيف تيم ملي ثمره فوتبال غير اصولي است، كيروش به تقصير است !

نتايج ضعيف تيم ملي ثمره فوتبال غير اصولي است، كيروش به تقصير است !

ژاپن هم اكنون در گروه B منطقه آسيا اقيانوسيه ، با 10 امتياز در صدر جدول قرار دارد و از شانس بالايي براي صعود به جام جهاني برخوردار است . سر مربي اين تيم آلبرتو زاكروني است كه به عنوان يك مربي نا موفق از او در ايتاليا ياد ميشود .
آلبرتو تيمهاي بزرگ ايتاليا از جمله ميلان ، يوونتوس ، لاتزيو و اينتر را رهبري كرده است اما همواره در تمامي اين تيمها نتايج ضعيفي را كسب كرده . درفصل 2001 – 2000 در حالي كه لاتزيو تا 2 فصل پيش قهرمان سري آ بود ، اين تيم با هدايت زاكروني به رتبه ششمي نزول پيدا كرد . همچنين در فصل 2004 – 2003 نيز اينتر با هدايت همين مربي به مقام چهارم رسيد و اين نتايج ضعيف در يوونتوس ، ميلان و تورينو نيز برقرار بوده .
با وجود نتايج ضعيف اين مربي 57 ساله ، او در سال 2010 هدايت تيم ملي ژاپن را برعهده گرفت ، اما رسانه ها و مردم ژاپن از انتخاب زاكروني انتقاد نكردند و اين حمايت باعث شد در همان سال براي چهارمين بار تيم ملي ژاپن به عنوان قهرماني مسابقات آسيايي در قطر نايل آيد . با گذشت 2 سال از حضور زاكروني در راس هدايت تيم فوتبال اين كشور ، ژاپني ها فوتبال زيبا همراه با كسب نتايج مناسب را در پرونده تيمشان مشاهده ميكنند و در حالي كه دو سال تا جام جهاني 2014 باقي مانده است هم اكنون خود را در جمع 32 تيم برتر دنيا ميبينند .
با شكست تيم ملي كشورمان برابر لبنان رسانه ها حمله خود را به سوي كارلوس كيروش افزايش داده اند و با حرفهاي نسنجيده خواهان بركناري اين مربي هستند ! انگار اگر مربي جديدي براي تيم ملي انتخاب شود به دنبال حمله و بركناري او نخواهند بود !
انتقاد ، بركناري و نرسيدن به جام جهاني ! باز بايد از سوراخي كه بارها نيش خورده ايم بار ديگر گزيده شويم . آيا كساني كه منتقد هستند تا بحال حتي يكبار از وضعيت نابسامان آكادميهاي ليگ برتر گلايه كرده اند ؟ آيا حتي يكبار تيتر يك اخبارشان را از جنجالهاي سرخ آبي به جاي حمايت از اكادميهاي ورزشي اختصاص داده اند ؟ همه چيز را بخاطر پول كنار گذاشته اند ، چون انتقاد و زبان تند در كشورمان خريدار بهتري دارد !
حرفهاي بورس اين دوران آنها نتايج كيروش در رئال و پرتقال است و او را به عنوان دستيار ، مناسب ميدانند ، نه به عنوان سرمربي .
بدون شك اگر زاكروني هم سرمربي تيم ملي كشورمان ميشد ، از نتايج او در ميلان ، اينتر و يوونتوس و لاتزيو سخن ميگفتند .
هيچ فكاهي خنده دارتر از  اين نيست كه يك مربي را آورده ايم و توقع داريم تمام مشكلات فوتبالمان را حل كند . مگر چه كيفيتي از فوتبال در ليگ برتر اجرا ميشود كه توقع پيروزي تيم ملي را داريم ؟
هيچ گاه فراموش نخواهم كرد ، جمله برانكو در آخرين مصاحبه بعد از بازي تيم ملي كه گفت : به فوتبال ايران توصيه ميكنم به دنبال جرقه هاي مقطعي نباشند و موفقيت در عرصه ملي را در تيمهاي پايه جستجو كنند .
فوتبال غير اصولي و ديمي هيچ نتيجه اي جز ناكامي و نزول در پي نخواهد داشت . كيروش از سر اين فوتبال هم زياد است .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768