///دست نوشته های یک هوادار برای فرهاد مجیدی

دست نوشته های یک هوادار برای فرهاد مجیدی

دست نوشته های یک هوادار برای فرهاد مجیدی

در روزهايي كه قدرتمندان حرف از معرفت و به رخ كشيدن دين را بر سر زبان مي آورند ، فراموش كرده اند كه معرفت خدا فراتر از معرفت آدمي است . آنها در حالي خود را ديندار و حق به جانب قلمداد ميكنند كه صلحه رحم را از ياد برده اند !
در ساليان گذشته تنها تلاشي كه براي تجديد از پيشكستوان ميشد ، تنها يك دور چرخش تابوت آنها به دور امجديه بود ! قربت واژه بي معنايي نيست در اين ديار ! چه مرداني كه جوانمردي كردند اما …
داستان بي اعتنايي اين روزهاي كريمي و مجيدي داستان بيگانه اي نيست . اين سرزمين مردان بزرگي را در خود داشته كه بغض بر گلو فرو ميدادند اما تنها لبخند بر لبانشان نقش ميبست . هر اسطوره اي نقش بسته بر خاطرات تلخ و شيرين هواداران كه با هر غم او هواداراني نيز اندوه گين خواهند شد .
امروز يكي از هواداران فرهاد مجيدي دست نوشته اي را براي ما ارسال كرد كه جالب و خواندني بود .


فرهاد مجیدی خداحافظی کرد ، ولی به خاطر معرفتش و جوان مردیش همیشه تو دل هواداران جا دارد این حرف رو از کاپیتانی می گویم که جایزه 1 میلیونیش را به پیرمردی که حتی روزی خانه اش را نداره ، هدیه می دهد . محبوب دل هوادار ها از مکتب حجازی ، و….. همه ی اینا به کنار تنها کسایی که دوست نداشتن فرهاد مجیدی را در استقلال ببینند ، نمی دانم چرا ولی در ایران همه میخواهن محبوب ها را از بین ببرن !! امسال تماشاگران به خاطر تشویق فرهاد از لیدر های قلعه نویی کتک خوردن ولی دست از تشویق اسطوره اشان ور نداشتن . نمیدانم چرا آقایان به فکر استقلال نیستن و حتی برایشان هواداران هم مهم نیستن ، در فوتبال ایران هیچ کس به فکر فوتبال نیست و همه و همه به فکر منافع خودشان هستن تا خودشان سود ببرن . کسانی مانند مرحوم ناصر حجازی ، فرهاد مجیدی و علی کریمی و … کم در فوتبال ایران پیدا می شوند اما بعضی ها آن ها را از فوتبال دور می کنن .
به قول ناصر حجازی : اینا یه سفره ای را پهن کردن ، خداشون رو گذاشتن توش ، آدم های خودشون رو میارن و بهشون دستور میدن که اگر انجام ندن میزنن تو سرشون و بیرون میندازنشون .

يك ديدگاه

  1. nakata سپتامبر 29, 2012 در 1:21 ق.ظ- پاسخ دادن

    yyyyaaaasssshhhaaaasssiiiin

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768