دانلود ويدئو اعجوبه شوت ، روبرتو كارلوس

روبرتو كارلوس داسيلوا روكا

روبرتو كارلوس داسيلوا روكا درتاريخ دهم آوريل 1973 در سائوپائولو برزيل پا به دنيا نهاد . در آغاز ، فوتبال خود را در باشگاه پالميراس آغاز كرد و تا سن 22 سالگي نيز در همين باشگاه مشغول بازي بود . قدم نهادن روبرتو در فوتبال اروپا با باشگها اينتر ايتاليا آغاز شد اما اين حضور تنها به يك سال انجاميد ، تا او حضور در فوتبال اسپانيا و باشگاه قدرتمند رئال مادريد را تجربه كند .
حضور كارلوس در دفاع چپ باشگاه مادريدي همراه با درخشش و محبوبيت وي در نزد هواداران اين تيم بود . اين محبوبيت حضور 11 ساله اين پديده شوت زني در دفاع چپ رئال را در پي داشت .
كارلوس در طول مدت 11 سال حضورش موفق شد تا چهار بار عنوان قهرماني لاليگا ، سه بار قهرماني در سوپر كاپ اسپانيا ، سه بار قهرماني در ليگ قهرمانان ، قهرماني در سوپر كاپ اروپا و دو بار قهرماني در باشگاههاي جهان در سالهاي 98 و 2002 را با اين تيم اسپانيايي تجربه كند .
كارلوس در رقابتهاي ملي ، پس از شكست در برابر فرانسه با تك گل هانري و حذف از جام جهاني آلمان در سال 2006 از فوتبال ملي خدا حافظي كرد و پس از قهرماني در لاليگا ، از باشگاه مادريد جدا شد و در تاريخ 19 ژوئن 2007 به باشگاه تركيه اي فنر باغچه پيوست .
گلهاي فوق العاده و بي نظير او در رقابتهايي كه به ميدان ميرفت ، از او اعجوبه اي تكرار نشدني ساخته است . كارلوس ديروز از دنياي فوتبال خدا حافظي كرد و خاطرات فوق العاده اي از زيباترين لحظات را براي علاقمندان رقم زد . در زير ما ويدئويي فوق العاده از درخشش او در طي سالهاي حضورش در فوتبال آماده كرده ايم كه هم اكنون ميتوانيد دانلود كنيد .

 

نام فايل
حجم فايل
لينك دانلود
اعجوبه شوت ، روبرتو كارلوس
62 مگابايت
Download

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768