/, آموزشهاي فوتبال, تمرینات و مهارتها, حرکات نمایشی/دانلود ويدئو آموزش پنالتي چيپ پيرلو به انگلستان

دانلود ويدئو آموزش پنالتي چيپ پيرلو به انگلستان

دانلود وبدئو آموزش پنالتي چيپ پيرلو به انگلستان

يكي از توصيه هاي موكدي كه در انتخاب زنندگان ضربات پنالتي به مربيان ميشود ، آن است كه پنالتي زن سوم از بهترين و مطمئن ترين بازيكنان انتخاب شود . زيرا پنالتي سوم در راس نوبت پنالتي ها قرار دارد و تاثير بسيار زيادي در روند ادامه رو به بهبود و يا تجديد روحيه در صورت عدم موفقيت در پنالتي هاي گذشته ايفا ميكند .
يكي از مثالهاي واضحي كه ميتوان زد از ضربات پنالتي انگلستان در برابر ايتاليا ميتوان نام برد . در آن بازي دو تيم پس از تساوي بدون گل در وقت معمول بازي در ضربات پنالتي به مصاف هم رفتند .
نخستين پنالتي را ماريو بالوتلي براي ايتاليا به گل بدل كرد ، و از سوي ديگر جرارد اين كار را براي انگلستان نيز انجام داد . مونتوليوو پنالتي زن دوم ايتاليا بود كه پنالتي خود را خراب كرد تا پس از گل زني روني براي انگليسيها ، تيم ايتاليا تا آنجاي كار بازنده ميدان لقب بگيرد .
خود را در آن زمان تصور كنيد ، ايتاليا در حال حذف ، يك پنالتي خراب شده ، تيم حريف سرشار از روحيه ، ضعف در روحيه بازيكنان و عدم وجود اميد . تنها يك جرقه و شوك لازم بود تا ايتاليايي ها به بازي برگردانده شوند . پنالتي زن سوم چه كسي بهتر از پيرلو !
پيرلو پشت توپ قرار گرفت ، كوريهاي جو هارت آزاد دهنده بود ، اما پنالتي زن سوم بهترين بازيكن ايتاليا بود . پيرلو گامهاي خود را براي نواختن به توپ بر داشت و با نوازش فوق العاده حرفه اي ، هارت را فريب دارد و توپ را به صورت چيپ در عمق دروازه جاي داد .
اين پنالتي زمينه هاي موفقيت پنالتيهاي ايتاليا و خراب شدن پنالتيهاي بعدي انگلستان را فراهم كرد تا بار ديگر اين تيم در 8 سال گذشته در برابر اين تيم لاجوردي پوش بازنده زمين باشد .
در اين آموزش بسيار مفيد ما به مرور و آموزش مهارت پنالتي آندره پيرلو را در خدمت شما بينندگان عزيز قرار ميدهيم . شما ميتوانيد اين ويدئو با كيفيت بالا را به صورت رايگان از قسمت زير دريافت كنيد .

 

نام فايل
حجم فايل
لينك دانلود
ويدئو آموزش پنالتي چيپ پيرلو به انگلستان
20 مگابايت
Download

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768