/, فوتبال جهان, نقل و انتقالات/ستارگاني كه در يك قدمي پيوستن به آرسنال بودند !

ستارگاني كه در يك قدمي پيوستن به آرسنال بودند !

ستارگاني كه در يك قدمي پيوستن به آرسنال بودند

آرسن ونگر در باشگاه آرسنال هميشه سياستهاي خاص خود را در جذب بازيكنان دنبال ميكرده است ، و وسواس خاصي در جذب بازيكنان از خود نشان ميدهند . با اين حال شايعات بسياري پيرامون اين باشگاه در جذب بازيكنان وجود داشته است و اكثرا با منطق ونگر ناخواني ندارند و به اين باشگاه ورود پيدا نميكنند . ليستي 6 نفره از كساني كه در يك قدمي آرسنال بودند اما به اين باشگاه نپيوستند را آماده كرده ايم كه بسيار جالب و قالب تامل است .


1-زلاتان ابراهيموويچ
او 19 ساله بود، در سال 2000 آرسنال ميتوانست با 3 میليون او را به خدمت بگيرد. زلاتان در باشگاه مالمو سوئد بازي ميکرد، ونگر از او خواست که با تيم تمرين کند تا توانايهاي او را ببيند اما او از اينکار خودداري کرد و در نهايت به آژاکس رفت.


2-ساموئل اتوئو
بازيکن کامروني مايورکا در سال 2004 مورد توجه ونگر قرار گرفته بود اما در نهايت خود ونگر از رفتار عصبي او به خصوص بعد از شنیدن خبر از ضرب وشتم وکيل خودش که در رسانها پيچيد از خريد او منصرف شد و او به بارسا ملحق شد.

3-پيتر چک
دروازبان بزرگ اسپارتاپراگ در سال 2002 به آرسنال نزديک بود. باشگاه بر سر قيمت و بندهاي قرارداد به توافق رسيده بود که برخي از صاحب نظران باشگاه ديدند که خريد چک در اين دوره ضروري نيست. چک به رن رفت ودر نهايت به چلسي پيوست.

4-ديديه دروگبا
قيمت دروگبا 100 هزار پوند بود. ونگر در سال 2000 زماني که دروگبا در تيم لومان فرانسه بازي ميکرد بازي او را مد نظر داشت. او گفت در حال حاضر آماده نيست بايد ديد سال بعد آيا او ميتواند خود را نشان دهد، اما بعد از انتقال دروگبا ونگر اعتراف کرد که در مورد دروگبا اشتباه کرده بود.

5-ژابي آلونسو
يکي از ستارهاي فوتبال که در سال 2008 به آرسنال نزديک بود آلونسو بود. موقعي که بينيتز مربي ليورپول تصميم گرفت او را از ليورپول بيرون کند تا راه رو براي گرت بري هموار کند آلونسو به لندن آمده بود تا قرارداد جديد با آرسنال امضا کند اما بينيتز از مذاکره وي با آرسنال آگاه شد و آلونسو را دوباره براي يک سال اضافي به آنفيلد برد بعد از آن آلونسو به مادريد پيوست.

6-کریستیانو رونالدو
يکي از بهترين مهاجمان فوتبال در سال 2003 براي ثبت قرارداد با باشگاه آرسنال توافق کرد. ونگر شخصاً پيراهن با نام و شماره به او داد. قيمت او 4 میليون بود، حتي ونگر پيشنهاد رسمي به اسپورتينگ داد. اسپورتينگ بازي دوستانه با منچستريونيتد به مناسبت افتتاح استاديوم جديدش برگزار کرد، رونالدو و هم تيمي هايش منچستر را 3-0 شکست دادند. فرگوسن تحت تاثير رونالدو قرارگرفت و او رو با 16.5 مليون به منچستر آورد. کارلوس کيروش بود که رونالدو رو قانع کرد که به اولدترافورد ملحق شود.

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768