دانلود ويدئو تشكر براي همه چيز شوچنكو !

دانلود ويدئو تشكر براي همه چيز شوچنكو

امروز خبري مبني بر بازنشستگي بهترين بازيكن سال اروپا در سال 2004 ، آندري شوچنكو ملقب به شوآ خيلي از طرفداران فوتبال را به ياد بازيهاي فوقالعاده زيباي شماره 7 ميلان ايتاليا و چلسي انگلستان انداخت .
شوآ در 29 سپتامبر سال 1976 و در شهر دويركيوسچينا واقع در ابلاست كيف به دنيا آمد . وي در ابتدا يك بوكسور حرفه اي بود و در ليگ بوكس اوكراين نيز حضور داشت ولي به دليل عدم برخورداري از اندازه مناسب بوكس رو به ورزش فوتبال آورد . او فوتبالش را با ديناموكيف آغاز كرد و موفقيتهايش همراه با اين تيم شرايط را براي حضور اين مهاحم گلزن اكرايني به وجود آورد .
آندري در سال 1999 و با مبلغ 29 ميليون پوند راهي ايتاليا شد و در طول مدت حضورش موفق شد تا يك بار قهرماني سري آ و جام حذفي ، همراه با سوپر كاپ ايتاليا ، يك بار قهرمان باشگاهي اروپا و يك بار سوپر كاپ اروپا را كسب نمايد . بازيهاي خوب او باعث شد تا در سال 2004 توپ طلاي اروپا را نيز به گنجينه افتخاراتش اضافه كند و همين باعث شد تا خوزه مورينيهو تمايل بسيار زيادي براي آوردن او به استمفورد بريچ از خود نشان دهد و بالاخره در سال 2006 اين مهاجم اكرايني راهي اين باشگاه لندني شد .
او پس از دو فصل حضورش در چلسي موفق نشد درخشش خيره كننده اش در اين باشگاه لندني را ادامه دهد و تنها توانست در طول اين مدت 9 گل براي شيرهاي آبي به ثمر برساند .
عدم درخشش او در چلسي باعث شد تا شوآ در سال 2008 و با قرار دادي قرضي به ميلان بازگردد ؛ اما اين مهاجم گلزن شماره هفت ، روحي از بهترين بازيكن سال 2004 بود و در 18 بازي در آن فصل كه به ميدان رفت ، هيچ گلي را نتوانست به ثمر برساند .
او در سال 2009 قصد جدايي از چلسي را گرفت و هيچ آشيانه اي را بهتر از باشگاه دوران جوانيش نديد و در همان سال به ديناموكيف نقل مكان كرد .
در زير ويدئويي فوقالعاده زيبا و با كيفيت از درخشش شوآ به نام تشكر براي همه چيز !  كه به همه علاقمندان به اين بازيكن تقديم ميكنيم .

نام فايل
حجم فايل
لينك فايل
تشكر براي همه چيز شوچنكو
115 مگابايت
Download

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768