آشنايي با چند تمرين شاداب براي فوتبال پايه

تمرينات شاداب در فوتبال پايه

گاها در برخي مدارس فوتبال به چشم ميخورد كه مربيان اين مكان آموزشي را با پادگان اشتباه ميگيرند ! اين ضعف بزرگ در عملكرد تدريس برخي از مربيان باعث هنجار در پرورش كودك ميشود ، البته مربياني هم كه قادر نيستند سرگرمي و نشاط را با آموزشهاي خود تلفيق كنند هم از چنين فاكتوري مستثنا نيستند .
همواره كودك دوست دارد تا هيجان خود را تخليه كند و صد البته بسيار تمايل او براي كار با توپ به وضوح ديده ميشود .
در فايل ويدئويي كه در اين مطلب قرار داديم دو نمونه از تمرينات شاداب همراه با نكات آموزشي بسيار را براي علاقمندان آماده كرده ايم .
در تمرين نخست شما با تمرين پسر گاوچران آشنا خواهيد شد . براي اين كار يك محوطه را با اندازه دلخواه تعيين ميكنيم و از كودكان ميخواهيم تا از اين محوطه عبور كنند و چند بازيكن را كه داراي توپ هستند را به عنوان ضربه زننده توپ به بدن بازيكنان قرار ميدهيم . كودكي كه از داخل اين محوطه عبور ميكند مانند يك گاو چران سعي ميكند تا با جا خالي دادن از اثابت توپ به بدنش جلوگيري كند . توجه داشته باشيد كه قدرت ضربات توپ مناسب باشد تا به بازيكني كه عبور ميكند آسيبي نرسد .
تمرين دوم ، پادشاه حلقه نام دارد . در اين تمرين در يك محوطه خاص به هر بازيكن يك توپ ميدهيم و از آنها ميخواهيم كه همراه با حركت پا به توپ ، توپ بازيكنان درون حلقه را به بيرون بي اندازد و هر كس كه توپش به بيرون حلقه رفت از بازي حذف ميشود . هر بازيكني كه تا آخرين نفر درون حلقه ماند به عنوان پادشاه حلقه لقب ميگيرد .
تمرين سوم ، تمرين خرچنگ فوتبال نام دارد . در اين تمرين بازيكنان همراه با توپ قصد عبور از محوطه را دارند و يك بازيكن درون محوطه حضور دارد كه با حركت روي دست و باسن و پا مانند يك خرچنگ مانع از آن ميشود كه بازيكنان از اين محوطه عبور كنند . بازيكن خرچنگ با هر بار زدن توپ بازيكناني كه در حال عبور از محوطه هستند به خرچنگهاي درون محوطه اضافه ميكند . هر بازيكني كه به عنوان آخرين بازيكن براي عبور از محوطه باقي ماند ، برنده اين تمرين است .
در صورتي كه بيان ناقص اين جانب از ويدئو را متوجه نشديد ، ميتوانيد فايل ويدئويي زير را دانلود كنيد تا از نحوه مناسبتر اين تمرينات مطلع شويد .

 

نام فايل
حجم فايل
لينك دانلود
تمرين پسر گاو چران و پادشاه حلقه
25 مگابايت
Download
تمرين خرچنگ فوتبال
26 مگابايت
Download

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768