/, فوتبال ايران, ليگ برتر ايران/فتح الله زاده ، عطاي كار را به لقايش بخشيد

فتح الله زاده ، عطاي كار را به لقايش بخشيد

فتح الله زاده ، عطاي كار را به لقايش بخشيد

مدير عامل استقلال كه هفته گذشته در سمت خود ابقا شده بود و در طول مدت يك هفته اي قلعه نويي را به استقلال باز گرداند و با ميثم بائو قرار داد امضا كرد و در آخرين حركت انجام شده هم موفق شد مجيد صالح را براي كادر فني استخدام كند ، امروز با تصميمي عجيب استعفا خود را تقديم مهندس عباسي وزير ورزش و جوانان كرد و با اعلام اينكه نميخواهد استقلال از فصل نقل و انتقالات از ساير رقبا عقب بماند اين كناره گيري را اين چنين عنوان كرد .
وي در گفتگويي با خبرنگاران گفت : از وزرات ورزش نهايت تشكر و قدرداني را ميكنم در اين مدت زحمتهاي بسيار زيادي كشيدند و ما را حمايت كردند ، اما با توجه به روندي كه پيش روي استقلال است ، احساس ميكنم ماندنم به خير و صلاح اين باشگاه نيست و نميخواهم استقلال از ساير رقيبان در فصل نقل و انتقالات عقب بماند ، عطاي كار را به لقايش بخشيدم و به اين نتيجه رسيدم كه از اين تيم كناره گيري خود را اعلام كنم .
وي در ادامه از كليه هوادارن تشكر كرد و ابراز اميدواري داد كه استقلال روزهاي خوبي را پيش روي داشته باشد . من هميشه كنار استقلال خواهم بود و هميشه يك استقلالي خواهم ماند و روي سكوها اين تيم را تشويق خواهم كرد .

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768