دانلود ديدار دو تيم پرتقال و جمهوري چك

دانلود ديدار دو تيم پرتقال و جمهوري چك

در نخستين بازي مرحله يك چهارم نهايي جام باشگاههاي اروپا ، جمهوري چك به عنوان تيم نخست گروه A ميبايست به مصاف تيم دوم گروه B يعني تيم ملي پرتقال قرار ميگرفت .
جمهوري چك در اولين گام اين رقابتها با 4 گل از روسيه شكست خورده بود و كمتر كسي شانس سرگروهي براي اين تيم قائل ميشد . در ادامه آنها توانستد با برتري مقابل يونان و لهستان ميزبان ، با 6 امتياز به عنوان تيم نخست اين گروه پا به مرحله بعدي بگذارند .
پرتقال نيز گام اول را با شكست آغاز كرد و مقابل آلمان با يك گل مغلوب شد ، آنها در ادامه با درخشش كريستيانو رونالدو موفق شدند ، دانمارك را با حساب 3 بر 2 شكست دهند و در آخرين بازي گروهي در مقابل هلند به برتري دست يافتند و با 6 امتياز پشت سر آلمان 9 امتيازي پا به مرحله بعدي گذاشتند .
در اين ديدار براي تيم ملي جمهوري چك ، پيتر چك در درون دروازه قرار داشت ، ليمبرسكي در دفاع چپ ، كادلچ و سيوك در دفاع مياني و سلاسي در دفاع راست خط دفاعي چك را شكل ميدادند .
در ميانه ميدان نيز ، پلاسيل ، هوبچمن ، پيلار ، داريدا و جيرك قرار داشتند و ميلان باروش به عنوان تك فوروارد ايفا نقش ميكرد .
در تركيب تيم ملي پرتقال پاتريسيو درون چهار چوب ، پريرا در دفاع راست ، پپه و آلوز در ميانه دفاع ، كونتراو در دفاع چپ ، موتينهو ، ميگل ولوسو ، ميرلس سه هافبك مياني ، كريستيانو رونالدو ، هلدر پوستيگا ، ناني به عنوان سه بازيكن تهاجمي يازده مرد تيم ملي پرتقال را شكل ميدادند .
اين بازي در پايان با تك گل مرد شماره 7 پرتقال در دقيقه 79 به پايان رسيد و بنابراين تيم ملي پرتقال در مرحله بعد ميبايست به مصاف برنده دو تيم اسپانيا و فرانسه برود .
در زير ميتوانيد خلاصه اي از بازي اين دوتيم را با كيفيت مناسب و با حجم 198 مگابايت به صورت رايگان دانلود كنيد .

دانلود بازي چك در مقابل پرتقال

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768