/, فوتبال ايران, ليگ برتر ايران, نقل و انتقالات/جعفري نه به در زد نه به تخته ، پرويز خان روي نيمكت تراكتور

جعفري نه به در زد نه به تخته ، پرويز خان روي نيمكت تراكتور

جعفري نه به در زد نه به تخته ، پرويز خان روي نيمكت تراكتور

هوادران تراكتور در روزهاي گذشته منتظر روي كار امدن يك مربي خارجي خوب و يا علي دايي براي سكان هدايت تيمشان بودند . جعفري مدير عامل تراكتور در يك عمل غير منتظره ، نه به در زد  و نه به تخته و يك راست سراغ يك استقلالي ديگر يعني پرويز مظلومي رفت !
پرويز مظلومي در خصوص اين انتقال چنين ميگويد : سال بعد من در خدمت مردم آذربايجان هستم و اهدافي از جمله زنده كردن جوانان با غيرت تبريزي در حد نام آذربايجان و حضور قوي در سه جام در فصل بعد را اهداف خود اعلام كرد .
همچنين در ادامه صحبتهايش گفت :من به مردم اين شهر مديونم چرا كه سالها در اين تيم حضور داشتم و موفق شدم از اين تيم راهي تيم ملي شوم و آقاي گلي را نيز با اين تيم تجربه كنم .
در حالي كه مردم تبريز و هواداران تراكتور از اين انتقال جعفري شگفت زده مانده اند و به نظر چندان هم به مذاغشان خوش نيامده ، مظلومي به هواداران چنين گفت : رنگ من با پيوستن به اين تيم به قرمز تراكتوري عوض شده ، من ميخواهم به مردم آذربايجان خدمت كنم ، من قدر اين هواداران خون گرم را ميدانم و قول ميدهم در اين تيم تا وقتي كه بتوانم به اين مردم خدمت كنم و حداقل يكي از سه جام را در فصل بعد براي مردم خوب تبريز و آذربايجان به ارمغان بياورم .

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768