/, فوتبال جهان, فوتبال فرانسه, نقل و انتقالات/برنامه آرسن ونگر براي حضور در استراسبورگ

برنامه آرسن ونگر براي حضور در استراسبورگ

برنامه آرسن ونگر براي حضور در استراسبورگ

سرمربي فرانسوي تيم فوتبال آرسنال لندن در شهر استراسبورگ به دنيا آمد ، با توجه به علاقه ونگر به زادگاهش ، شايعاتي نيز پيرامون اين مربي و باشگاه استراسبورگ در برخي از نشريات منتشر شده است .
به نقل از پايگاه خبري گانر تورست : تا دو سال ديگر قرار داد اين مربي با توپچيهاي لندن به پايان خواهد رسيد و در صورتي كه اين مربي فرانسوي اين باشگاه شمال لندني را ترك خواهد كرد ، برنامه هايي براي خود در سر دارد كه اين برنامه ها شامل بازگشت به تيم شهرش هم خواهد شد .
همواره آرسن ونگر در طول عمر مربيگري خودش نشان داده كه آرزوهايش از همه چيز برايش مهمتر است ، زيرا در سالهايي كه بالاترين رقم پيشنهاد از سوي مسئولان رئال و بارسا را داشت ، از اين قراردادها صرف نظر كرد و به آرزوي خودش و موفقيت با جوانان تيمش پايبند باقي ماند .
فرانس فوتبال نشريه فرانسوي ، در مطلبي عنوان كرد كه ونگر در هفته گذشته براي تعطيلات به زادگاهش سفر كرده بود با نمايندگان باشگاه استراسبورگ هم ديداري داشته است و مسئولان اين باشگاه از اينكه اين شانس را براي انتقال ونگر براي خود قائل هستند بسيار خوشحال اند .
آرسن ونگر كه از سال 1996 در آرسنال مشغول مربيگري است در طول اين سالها موفق شده سه بار اين باشگاه را به مقام قهرماني در ليگ و چهار بار در جام حذفي برساند .
اين مربي با تجربه و موفق هم اكنون 64 سال سن دارد .

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768