/, فوتبال ايران, ليگ برتر ايران/پايان يك فصل ادعاهاي تو خالي سرخ ، آبي

پايان يك فصل ادعاهاي تو خالي سرخ ، آبي

پايان يك فصل ادعاهاي تو خالي سرخ ، آبي

تقريبا پارسال همين موقع ها بود ، فتح الله زاده به قول خودش در بازار نقل و انتقالات بمب منفجر ميكرد و بازيكنان جنجالي و ميلياردي را به استقلال مي آورد . آري پارسال همين موقعها بود كه پس از قهرماني پرسپوليس با علي دايي در جام حذفي جنجال براي ، روي كار آمدن مربي جديد در پرسپوليس داغ بود .
اكثر باشگاهها در اردو و بدنسازي به سر ميبردند و پرسپوليس تازه در فكر بستن تيم !
استقلال با ياران ميلياردي كار خود را آغاز كرد با پيروزي در برابر پرسپوليس ادعاي بازيكنان افزايش پيدا كرد . در هر گوشه از ليگ از كرار گرفته ، مجيدي ، رحمتي ، ميدواودي و … خط نشاني تازه براي باشگاه ميكشيدند . شماره هشتي هم بود كه فقط ادعاي دلسوزي براي فوتبال ميكرد اما هر گاه مشكلي در پرداخت نشدن پولش پيش مي آمد ، قهر ميكرد و جنجال بوجود مي اورد و شعارهايش فراموشش ميشد . فتح الله زاده هم شمشير رو از رو ميبست و فلان كارش ميكنيم و … اما ؛ چند روز بعد گل و شيريني جباري همه چيز را به سودش ختم ميكرد !
بي آنكه مظلومي يادش بماند كه همين بازيكن به شدت از وي انتقاد ميكرد .
فرهاد هم كه رفيق نيمه راه بود ، بهانه لوس شده فوتباليستها . براي بهانه آوردن هزاران بهانه قابل قبول را ميتوان براي توجيه كردن افراد بر زبان آورد ، آخر اين چه بهانه اي است كه براي خانواده ام مجبورم بروم فلان تيم …
در آن سمت پايتخت هواداران فقط يك نام را تشويق ميكردند ، علي دايي …
همان كساني كه استيلي بنده خدا را با آن همه مشكلات به پرسپوليس آوردند ، بعد از باختها همه تقصيرها رو روي گردن اين فلك زده مي انداختند . كاشاني كجا بود ، خدا ميداند …
دو باخت در برابر تيم همشهري شرايط اخراج حميد استيلي را فراهم كرد . رويانيان هم سريع رفت تركيه و دست دنيزلي را گرفت و آورد روي سر سرخ پوشان  بي آنكه سردار بداند دندان پوسيده را بايد كند و انداخت دور !
پيروزي دراماتيك برابر استقلال مسكني بود براي هواداران سرخ پوش ، اما ؛ پرسپوليس امسال تيمي نبود كه حتي يك بار كريمي را با سري بالا به خانه بفرستد .
كمي پايين تر از پايتخت باشگاه مقتدر و با ثبات سپاهان پس از پشت سر گذاشتن بحرانهاي به وجود امده ، چراغ خاموش فصل را آغاز كرد و در ادامه همه را با آسفالت يكي كرد !
يكي نبود به فتح الله زاده و رويانيان بگويد كه در فوتبال فقط بازيكن خريدن و پول خرج كردن عامل موفقيت نيست .
ديروز استقلال چيزي براي گفتن در برابر سپاهان نداشت و تيم ديگر شهر هم در عربستان ، مثل تمام فصل دست و پا بسته بود . انتظار بيشتر از اين هم نميرود ! تيمهايي كه محل باند بازي و محل كسب در آمد دلالان است عاقبتي بهتر از اين هم نخواهد داشت .
مديران اين دو باشگاه دلشان را خوش كنند به همان جام حذفي و دربي ، اما يادشان باشد وقتي به آساني در برابر تيمهاي عربي بازي را واگذار ميكنند ، مردماني  با لباس سرخ آبي در گوشه اي از ايران زار ، زار قرق گريه ميشود .

نيمكت ناراحت استقلال

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768