/, ليگ برتر ايران, نقل و انتقالات/نون قرض دادن قلعه نويي و دايي در استقلال و تراكتور

نون قرض دادن قلعه نويي و دايي در استقلال و تراكتور

برو و بيا امير و دايي و كلاه بر باد رفته پرويز مظلومي

پس از شكست استقلال در برابر سپاهان در مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا ، به نظر ميرسد عمر هدايت استقلال براي پرويز مظلومي به پايان رسيده است .
پس از كش دادن زياد و پشت خط گذاشتن تراكتور براي عقد قرار داد با قلعه نويي ، به نظر ميرسد اين مربي نيم نگاهي به نيمكت آبي پوشان داشته است .
اخباري كه در حول انتخاب سرمربي باشگاه استقلال صورت ميگرد ، از مذاكره امير با فتح الله زاده اي كه به نظر فعلا ماندني است و به احتمال زياد يك فصل ديگر مديريت آبي پوشان را بر عهده خواهد داشت ، حكايت ميكند .
برخي اخبار نيز از ليست قلعه نويي ، شامل سياوش اكبر پور ، وحيد طالبلو و امير حسين صادقي  منتشر شده است . در صورت عقد قرار داد سرمربي فصل گذشته تراكتور و پيوستن بازيكنان مورد نظرش ، احتمال ميرود بازيكناني نظير سيد مهدي رحمتي و مجتبي جباري از اين باشگاه جدا شوند و پيوستن مجدد فرهاد مجيدي به اين باشگاه را تحت شعاع قرار خواهد داد .
از سوي ديگر سران باشگاه  سرخ پوش تراكتور خواهان روشن شدن هر چه زودتر تكليف سرمربي اين باشگاه شده اند و در صورتي كه امير به استقلال بپيوندد ، علي دايي كه در گذشته دچار كشمكشهاي زيادي با تبريزيها شده بود را به روي نيمكت بنشانند .
به نظر ميرسد در اين داستان برو و بيا فقط سر پرويز مظلومي بي كلاه خواهد ماند . شايد هم بتوان نام اين داستان را : برو و بيا امير و دايي و كلاه بر باد رفته پرويز ناميد !

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768