/, فوتبال ايران, ليگ برتر ايران/مجتبی جباری در بمب بست کمیته انضباطی

مجتبی جباری در بمب بست کمیته انضباطی

مجتبی جباری در بمب بست کمیته انضباطی

استقلال تهران در آخرین بازی مرحله گروهی رقابتهای جام باشگاههای آسیا در تاریخ 27 این ماه در ازبکستان باید به مصاف نصف قرشی این کشور برود ، این در حالی است که تمرین دیروزی این تیم آبی پوش با هماهنگی مجتبی جباری ، با بازیکنان این تیم ، برگزار نشد .
مدیر عامل این باشگاه ، علی فتح الله زاده در خصوص تعطیلی این تیم با  تصدیق این مطلب ، گفت : در این فصل باشگاههای متعددی با مشکل مالی روبرو شده اند و با توجه به این موضوع ما اکثر مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده ایم . درست است که ما در پرداخت مطالبت این بازیکنان کوتاهی کرده ایم اما ؛ این مسئله موجب نمیشود که مجتبی با ترغیب بازیکنان ، آنان را به حاضر نشدن در تمرین تشویق کند . جباری میتوانست در دفتر من حضور پیدا کند و مشکلاتش را با من در میان بگذارد .
ما در این فصل اکثر مطالبت این بازیکن را پرداخت کرده ایم و تنها 40 میلیون از فصل گذشته و 170 میلیون از زمان مدیریت آقای آشتیانی باقی مانده است .
فتح الله زاده در ادامه سخنانش چنین ابراز کرد که : ما از بازیکن با تجربه و قدیمی مانند مجتبی جباری انتظار بیشتری داریم و نباید پیش از دیدار حساس با نصف قرشی این رفتار را از خود نشان میداد ، ما از این رفتار مجتبی بسیار شگفت زده شده ایم .
مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص ، معرفی این بازیکن به کمیته انضباطی لیگ گفت : استقلال در آستانه آخرین دیدار آسیایی یک نماینده ملی است و به خاطر ایجاد کردن چنین جوی ما از جباری به کمیته انضباطی شکایت کردیم و انتظار داریم تا این کمیته ، این بازیکن را یک یا دوسال از میادین محروم کند .
فتح الله زاده در مورد اینکه چرا در گذشته با رفتارهای جباری واکنش نشان نمیدادید ، گفت : در دیدارهای این فصل ما به وجود چنین بازیکنی نیاز داشتیم و نمیخواستیم طرفداران با اندوه ورزگاه را ترک کنند و مجبور میشدیم با خفت شرایط را تحمل کنیم ، اما هم اکنون مسئله فرق کرده است و امروز بحص ملی پیرامون استنقلال است .
علی فتح الله زاده در خصوص ابراز ندامت و بازگشت جباری به تمرین استقلال گفت : همه چیز به رفتار این بازیکن با زمیگردد ، ما اامروز ایشان رو به کمیته انضباطی لیگ معرفی کردیم و تا تشکیل شدن نشست این کمیته ، باید بر سر تمرینها حاضر شوند و گرنه با جریمه های بیشتری مواجعه خواهند شد .
لازم به ذكر است ، اين براي بار چندم در اين فصل است كه مجتبي جباري در اين باشگاه اخلال ايجاد ميكند .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768