///قهرماني دراماتيك منچستر سيتي در ليگ برتر انگلستان

قهرماني دراماتيك منچستر سيتي در ليگ برتر انگلستان

قهرماني دراماتيك منچستر سيتي در ليگ برتر انگلستان

هفته پاياني ليگ برتر انگلستان در حالي دنبال ميشد كه رقابت براي كسب قهرماني ميان دو تيم همشهري منچستر بسيار حساس دنبال ميشد ، در حالي كه با امتياز 86 و با احتصاب تفاضل گل جايگاه دو تيم تعيين ميشد .
تيم فوتبال من سيتي در ورزشگاه اتحاد ميزبان كويك پارك رنجرزي بود كه براي بقا با بولتون و استون ويلا رقابت سختي را دنبال ميكرد و ديگر مدعي قهرماني ، من يونايتد در زمين ساندرلند به مصاف اين تيم ميرفت .
در دقيقه 20 وين روني موفق شد گل اول را وارد دروازه ميگنولت كند و با اين گل خيال فرگوسن را تا حدودي از بابت شكست ساندرلند راحت كند .
پيرو اين نتيجه زابالتا مدافع كناري من سيتي موفق شد در دقيقه 39 گل اول اين ديدار را به ثمر برساند .
دو تيم با همين نتيجه به رختكن رفتند .
نيمه دوم ، نيمه متفاوتي بود ، در حالي كه منچستر يونايتد مالك توپ و ميدان بود ، در سوي ديگر من سيتي روي اشتباه لسكات و روي فرصت طلبي جبريل سيسه ، گل تساوي را از حريف خود دريافت كرد و باعث شد اضطراب را براي هوادران سيتي حاكم كند .
در دقيقه 55 جويي بارتون ضربه اي را به صورت توز وارد كرد كه اين حركت از ديد داور مخفي نماند و با كارت قرمز ، اين بازيكن را از زمين اخراج كرد تا هوادارن آبي پوش را كمي به ادامه بازي اميدوار سازد ، اين پايان كار نبود و اوضاع براي سيتي بسيار خطرناكتر هم دنبال شد ، و مك كي هافبك شماره 12 كيو پي آر موفق شد روي پاس گل ترائوره گل دوم را وارد دروازه جو هارت كند و بقا و قهرماني در ليگ را تقديم فرگوسن و يارانش كند .
حملات سيتي پس از دريافت گل دوم افزايش يافت و مانچيني با اضافه كردن دو مهاجم ، ادين ژكو و ماريو بالوتلي حملات را افزايش داد . سيتي مالكيت كامل توپ و زمين را در اختيار داشت به طوري كه درصد مالكيت توپ براي سيتي به 80 درصد رسيده بود و بازيكنان كيو پي آر فقط به زير توپ مينواختند .
از دقيقه 85 هيچ يك از هواداران خوش بين من سيتي باور نداشت كه اين تيم به بازي باز گردد ، اما در دقيقه 90 اين ديدار ادين ژكو سر زن ، روي كرنري كه داويد سيلو ارسال كرده بود موفق شد گل تساوي را براي اين تيم به ثمر برساند .
اميدها به اتحاد بازگشت ، و در يك حركت رويايي سرخيو آگوئرو موفق شد گل سوم اين ديدار را به ثمر برساند تا هواداران ورزشگاه را بالاي سر خود ببرند !!!
با پايان اين بازي ، هواداران سيتي به داخل زمين آمدند و جشن قهرماني را با بازيكنانشان جشن گرفتند .
در آغوش گرفتن و خوشحال بودن جبريل سيسه هم حكايت از بقاي اين تيم در خطر سقوط  داشت ، چون بولتون در مقابل استوك سيتي نتيجه بهتري از تساوي كسب نكرد و اين حكم بر سقوط اين تيم به دسته پايين تر ميداد .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768