///سومين قهرماني سپاهان با طعم كرانچار

سومين قهرماني سپاهان با طعم كرانچار

سومين قهرماني سپاهان با طعم كرانچار

سپاهان اصفهان به طور متوالي و براي بار سوم قهرمان ليگ برتر ايران شد .
سپاهان در شرايطي در آخرين بازي ليگ به مصاف تيم انتهاي جدولي و سقوط كرده مس سرچشمه به ميدان مي رفت كه در هفته گذشته تيم اصغر شرفي موفق به توقف ديگر مدعي ليگ تراكتور سازي ، شده بود .
از سوي ديگر تيمهاي تراكتور و سپاهان 66 امتيازي با يك امتياز كمتر نسبت به تيم سپاهاني و با تفاضل گل ( تراكتور 23 – استقلال 22 ) كمتر نسبت به اين تيم كورسويي را براي تبريزيها و آبيهاي پايتخت گشوده بود .
درصد براي تحقق پيوستن به قهرماني زرد پوشان به حدي براي سپاهان بالا بود كه اما و اگرها شرمسار از اين اختلاف بودند .
استقلال در تهران به مصاف تيم نفت تهران ميرفت كه با گل آرش برهان در دقيقه 3 موفق به گلزني براي آبي پوشان شد ، در همين دقيقه در ورزشگاه يادگار امام تيم تبريزي نيز با فلاويو لوپز موفق به گشودن تيم ملوان شد .
در دقيقه 6 اين بازي نيز محمد حسن ابراهيمي موفق شد دروازه را براي بار دوم باز كند و در تهران در دقيقه 18 گوران يركويچ موفق شد گل دوم آبيها را به ثمر برساند . در همين دقيقه مهاجم مس سرچشمه مجيد جاجلان بهترين موقعيت تك به تك مس را به هدر داد تا ضربان قلب و استرس كرانچار در فولاد شهر را افزايش دهد .
هر بيننده اين بازي بدون شك از درخشش محمد خزايي دروازه بان جوان مس به وجد مي آمد و گويي اين بازيكن جوان يك تنه وظيف توقف كردن تيم صدر نشين ليگ را داشت .
بازي با همين نتايج در نيمه نخست به پايان رسيد .
در نيمه دوم در تبريز حملات تراكتور فروكش كرده بود ، و در استقلال نيز توپ و ميدان در اختيار نفت قرار داشت ، اما در فولاد شهر بازيكنان سپاهان با حمايت هواداران زرد پوش خود حملات خود را افزايش دادن و موقعيت را يكي پس از ديگري محمد خزايي به كمك مدافعين مس منحدم ميكردم .
پس از گذر زمان از دقيقه 80 چه در تبريز ، چه در تهران و فولاد شهر بازيها فروكش كرد و قلعه نويي در بين سرخپوشان و مظلوم در بين آبي پوشان شاهد قهرماني كرانچار در بين زرد جامگان بودند .
بي ميلي در حمله ، بين بازيكنان سپاهان به قدري نمايان بود كه در دقايق پاياني هيچ زرد پوشي علاقه اي به توپ گيري از خزايي كه ديگر روي اعصاب هوادران سپاهان بود و حتي با ليزر مورد آزار قرار ميگرفت از خود نشان نمي دادند .
در پايان آرش برهاني در آزادي موفق شد گل بي ثمر و زيبايي را براي استقلال در دقيقه 93 به ثمر برساند كه قطع شدن تصوير بازي سپاهان و مس و رفتن تلويزيون صدا و سيما به تهران ، اعصاب هر بيننده ، حتي استقلاليها را سوهان ميكشيد .
در دقايق پاياني تبريكها به سوي كرانچار آغاز شد و همه اين مربي كروات را در آغوش ميگرفتند و در همين خوش و بش ها داور اين ديدار سوت پاياني را در دقيقه 95 دميد تا سپاهان همراه با كرانچاري كه در گذشته از پرسپوليس اخراج شده بود ، قهرماني ليگ برتر يازدهم را براي اصفهانيها به ارمغان آورد .
در زير جدول ليگ برتر ، فصل 91 – 90 را مشاهده ميكنيد .

جدول ليگ برتر در پايان هفته آخر

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768