/, فوتبال ايران, ليگ برتر ايران, نقل و انتقالات/سه نيمكت خالي ليگ برتر و سه مربي نامدار بدون تيم

سه نيمكت خالي ليگ برتر و سه مربي نامدار بدون تيم

سه نيمكت خالي ليگ برتر و سه مربي نامدار بدون تيم

با پايان ليگ يازدهم ، برخي از مربيان باشگاههاي خود را ترك كردند و بعضيها نيز در تيمهايشان ماندني شدند . با مطلبي كه در گذشته در اين باره انتشار داديم ، نيمكت 15 تيم تقريبا به همان صورت تا آغاز ليگ خواهد بود مگر اتفاقات عجيب فوتبال ايران مانع از اين كار شود .
با مرور به وضعيت مربيان تيمها مشاهده خواهيم كرد كه نامي به عنوان مربي بر روي نيمكت استقلال ، تراكتور سازي و راه آهن ديده نميشود . اين در حالي است كه با بررسي وضعيت مربيان بدون تيم كشور متوجه خواهيم شد كه چندان پيش بيني تصاحب نيمكت اين باشگاهها دور از ذهن هم نيست .
هم اكنون امير قلعه نويي در حال ناز كردن بين دو تيم استقلال و تراكتوري است كه در فصل گذشته هدايت اين تيم تبريزي را بر عهده داشت .
علي دايي كه در فصل گذشته سرمربي راه آهن بود ديگر قصد ندارد كه قراردادي جديد براي يك فصل ديگر با اين تيم امضا كند .
مجيد جلالي هم ديگر در فولاد جايي ندارد ، حتي حسين فركي با نقل مكان به اين تيم جايگزين اين مربي شده است .
برخي ديگر از مربيان هم وجود دارند كه بدون تيم مانده اند و به نظر اين مربيان يا در ليگ يك به كار خود ادامه ميدهند يا در ادامه ليگ دست تيمهاي نزول كرده را خوهند گرفت . از اين مربيان ميتوان به نامهاي حميد استيلي ، فيروز كريمي ، حميد درخشان ، فراز كمالوند ، احمد زاده و برخي ديگر اشاره كرد .
با جلسه امروز هيئت مديره استقلال ، و اخبار حاشيه اي اين باشگاه به نظر ميرسد امير قلعه نويي سكان هدايت آبي پوشان را براي فصل دوازدهم به عهده خواهد داشت . قلعه نويي همواره مربي يك فصلي بوده و برنامه خاصي براي سالهاي آينده در باشگاههاي تحت هدايتش نداشته .
با جدايي امير از تراكتور و با اخبار ريز و درشتي كه منتشر شده است به نظر ميرسد علي دايي به نيمكت اين تيم نزديك تر است ، اما آيا هوادران پرشو تراكتور دلخوريهاي گذشته با دايي را از ياد خواهند برد ؟
و اما راه آهن تهران ، باشگاهي كه مالكاني ثروتمند دارد ، اما چه كسي است ؟ فقط انصاري فرد ميداند . اين باشگاه نيز با رفتن علي دايي هيچ كس را روي نيمكت خود نديده است . اما اگر شرايط مناسبي اين باشگاه داشته باشد سرمربيگري اين تيم به دست مجيد جلالي خيلي دور از ذهن هم نيست ، هر چند كه مربيان ديگري كه نام برده شده نيز احتمال هدايت اين تيم را خوهند داشت .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768