/, فوتبال جهان, نقل و انتقالات/سرمربی فصل گذشته سوانسی جانشین کنی داگلیش در لیورپول

سرمربی فصل گذشته سوانسی جانشین کنی داگلیش در لیورپول

سرمربی فصل گذشته سوانسی جانشین کنی داگلیس در لیورپول

پس از مدتها جستجو بین گزینه های درشت و کوچک بالاخره مسئولان لیورپول توانستند جانشین کنی داگلیش را بیابند . در حالی که تا چند روز پیش همه نامها برای هدایت این تیم بندر لیورپول به روبرتو مارتینس ختم میشد ، اما در آخر ، مربی فصل گذشته سوانسی که موفق شده بود اولین تیم ولزی را راهی لیگ برتر کند و در فصل گذشته هم نتیجه مناسبی را برای این تیم کسب کرد ، سکان هدایت لیورپولیها را بر عهده گرفت .
برندان راجرز متولد ایرلند شمالی بوده و در گذشته هم زیر نظر خوزه مورینیهو به عنوان سرمربی جوانان چلسی و بعدها به عنوان سرمربی تیم رزرو این باشگاه مشغول فعالیت بوده است .
در میان نامهای تحت هدایت این مربی 39 ساله ، لیورپول بزرگترین نامی است که در تاریخ کاریش به عنوان سرمربی مشغول فعالیت بوده .
لیورپولیها هر چند در فصل گذشته به دو فینال جام حذفی و جام اتحادیه راه یافتند اما در لیگ نتیجه رضایتمندی را کسب نکردند و در جایگاه هشتم قرار گرفتند .
سوانسی تحت هدایت برندان راجرز نیز در فصل گذشته در جایگاه یازدهم قرار گرفت . در فصل گذشته نیز سوانسی در خانه لیورپول این تیم را متوقف کرد و در برگشت با حساب یک بر صفر با تک گل دنی گراهام موفق شد این تیم را مغلوب کند .

ثبت ديدگاه

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768