/, فوتبال جهان, ليگ قهرمانان اروپا/حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان اروپا پس از قهرماني چلسي

حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان اروپا پس از قهرماني چلسي

حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان اروپا پس از قهرماني چلسي

ليگ فوتبال انگلستان داراي سه سهميه مستقيم و يك سهميه غير مستقيم در مسابقات ليگ قهرمانان اروپا ميباشد . در پايان ليگ برتر اين فصل جزيره ، من سيتي ، من يونايتد و آرسنال به عنوان مقام اول تا سوم دست يافتند و مجوز ورود مستقيم به اين رقابتها را كسب كردند و تيم تاتنهام نيز موفق شد در جايگاه چهارم قرار گيرد تا شانس رسيدن به اين مسابقات را داشته باشد .
همه چيز براي ردنپ و شاگردانش به خوبي پيش رفته بود اما قهرماني تيم همشهري ، چلسي همه معادلات اين مربي را برهم زد ! و با اين اوصاف و با قانوني كه پس از قهرماني ليورپول در ليگ قهرمانان اروپا در شرايطي كه انگلستان 5 نماينده در اين مسابقات ميتوانست داشته باشد ، به تصويب اعضاي يوفا رسيد كه با اين قانون در صورت قهرماني تيمي كه نتوانسته است سهميه ليگ قهرمانان در فصل جاري را كسب كند ، آخرين تيم راه يافته به اين مسابقات حذف خواهد شد و تيم قهرمان به جايش در اين مسابقات شركت خواهد كرد .
هري ردنپ سرمربي تاتنهام اين قانون را نا عادلانه  خواند و از يوفا و ميشائيل پلاتيني خواست تا شرايط راهيابي تاتنهام را در اين مسابقات فراهم آورد .
رئيس فرانسوي يوفا ، ميشائيل پلاتيني حذف تاتنهام از اين مسابقات را عادلانه خواند و گفت : اين يك قانون است و آنها قوانين را به خوبي ميدانند . شايد در آينده اين قانون مورد تحليل و تغيير قرار گيرد ، اما در حال حاضر انگلستان همان چهار سهميه را خواهد داشت و امكان افزايش سهميه اين ليگ وجود ندارد .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768