///بررسي وضعيت كسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا در ليگ انگلستان

بررسي وضعيت كسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا در ليگ انگلستان

بررسي وضعيت كسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا در ليگ انگلستان

آرسنال لندن در شرايطي درهفته سي و هفتم و يك بازي مانده به آخر با نوريچ سيتي پيكار كرد ، كه پيش از اين بازي توپچيها با 66 امتياز در رتبه سوم جدول جزيره ،‌ جاي داشتند و تيم ميهمان هم با 44 امتياز در رتبه سيزدهم جدول قرار داشت .
تيمهاي تاتنهام و نيوكاسل با 65 امتياز ، به ترتيب با تفاضل گل متفاوت در رتبه چهارم و پنجم قرار دارند ، پس بدون شك پيروزي در خانه در مقابل تيم سيزدهم جدولي نوريچ سيتي ، ونگر و شاگردانش را براي رسيدن به مقام سوم سوق ميداد .
در دقيقه 2 بازي يوسي بناين روي پاس گل توماس روسيچكي موفق شد  تا دروازه رودي را باز كند تا نويد يك پيروزي راحت و دلچسب براي توپچيها باشد ، اما اين پايان كار نبود و هولاهان و هولت در دقايق 12 و 27 موفق شدند دروازه چسني را باز كنند تا با برتري در نيمه نخست ، شاگردان ونگر را دچار مشكل كنند .
با شروع نيمه دوم حملات آرسنال آغاز شد و با تغييراتي كه ونگر در تيمش اعمال كرد موفق شد تا با دوگل ، گلزن شماره 10 خود در دقايق 72 و 80 از نوريچ پيشي بگيرند و خود را در آستانه يك پيروزي خانگي ببينند .
اما اين پايان كار نبود و شماره 5 تعويضي نوريچ موفق شد در دقيقه 85 گل تساوي را وارد دروازه توپچيها كند و در پايان اين بازي نيز با همين نتيجه 3 بر 3 به پايان يافت .
اكنون آرسنال با 67 امتياز در رتبه سوم ، و تاتنهام و نيوكاسل با يك بازي كمتر 65 امتيازي هستند و اين نگراني براي ونگر وجود دارد تا در صورت پيروزي تاتنهام و نيوكاسل در دو بازي پاياني ليگ خود را در مقام پنجم ببينند و اين يعني عدم رسيدن به ليگ قهرمانان اروپا .
البته نبايد فراموش كرد كه تاتنهام فردا بايد در خارج از خانه به مصاف استون ويلا يي ميرود كه با 37 امتياز خطر سقوط را احساس ميكند و در بازي آخر نيز در ورزشگاه خانگي ميزبان تيم همشهري فولهام خواهد بود .
از طرف ديگر نيوكاسل فردا در ديداري سخت ميزبان منچستر سيتي خواهد بود كه هم امتياز با تيم همشهري يعني من يونايتد براي كسب قهرماني ميجنگند و كوچكترين لغزش اين تيم را از قهرماني دور خواهد كرد . كلاغها در بازي آخر ميهمان اورتون هفتم جدول خواهند بود .
لازم به ذكر است آرسنال نيز در بازي پاياني خود بايد به جنگ وست بروم آلبيون ميانه جدول برود .
در حالي كه قهرمان بوندس ليگا و لاليگا از روزهاي گذشته تعيين شده اند ، رقابت براي كسب مفام قهرماني ، كسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا ، كسب سهميه جام يوفا و بقا در ليگ برتر به شدت نفس گير دنبال ميشود .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768