بررسي بهترين گلزنان ليگهاي معتبر اروپايي

بررسي بهترين گلزنان ليگهاي معتبر اروپايي

در حالي اكثر ليگهاي معتبر اروپا ، به پايان رسيدند كه در اين ميان ، معدود بازيكنان شاخصي موفق به گلزنيهاي پي در پي و يك روند ثابت در اين فصل را سپري كردند .
در اين مطلب به مرور بهترين گلزنان ليگهاي معتبر اروپا ميپردازيم .

ليگ برتر انگلستان : در ليگ برتر انگلستان روبين وان پرسي مهاجم شماره 10 اين تيم موفق شد با 30 گله زده به عنوان آقاي گلي اين فصل ليگ انگلستان دست يابد ، هر چند كه وان پرسي موفق نشد در ديدار امروز در مقابل وست بروم گلي به ثمر برساند و ركورد تير هانري را بشكند ، اما در طول اين فصل يكي از اصلي ترين اركان رسيدن آرسنال به مقام سومي اين ليگ بود .
وين روني نيز در تيم منچستر يونايتد موفق شد با تك گلي كه در ديدار امروز مقابل ساندرلند به ثمر برساند خود را بيست و هفت گله كند و به عنوان مقام دوم گلزنان ليگ انگلستان دست يابد .
سرخيو آگوئرو با 23 گل و آدبايور و ياكوبو آيگبني با 17 گل در رتبه هاي بعدي جاي گرفتند .

لاليگا اسپانيا : در لاليگا اسپانيا رقابت براي آقاي گلي بين دو ستاره دو تيم رقيب يعني ليونل مسي از بارسا و كريستيانو رونالدو بود . مهاجم شماره 7 رئال در حالي كه در هفته هاي گذشته از مسي در گلزني پيش بود در چند هفته پاياني اين رقابت را به مسي وا داد تا مهاجم بارسا با 50 گل آماري خيره كننده از خود به جاي بگذارد و رونالدو هم با 45 گل در جايگاه دوم قرار گرفت .
رونالدو در طول مدت حضورش در منچستر يونايتد بيشترين گلي كه در يك فصل به ثمر رساند از عدد 31 در فصل 08 – 2007 فراتر نرفته بود .
فالكائو با 23 گل از اتلتيكو مادريد و هيگوآين با 20 گل از ديگر گلزنان اين فصل لاليگا بودند .

بوندس ليگا آلمان : در حالي بوندس ليگا آلمان با قهرماني بورسيا دورتموند به پايان رسيد كه هونتلار مهاجم شالكه موفق شد در طول اين فصل 29 بار دروازه حريفان را باز كند . مهاجم سر زن باير مونيخ ماريو گومز هم با 26 گل و مهاجم لهستاني دوتموند ، روبرتو لاندوسكي با 22 گل در جايگاه بهترين گلزنان اين فصل بوندس ليگا قرار گرفتند . ركورد گلزني در بوندس ليگا نيز 36 گل در طول فصل ميباشد .

سري آ ايتاليا : بانوي پير پس از سالها دوري از عنوان نخست سري آ ايتاليا موفق شد بار ديگر اين عنوان را نصيب خود كند تا ستاره هاي روي پيراهن خود را به عدد سه برساند .
دراين فصل مهاجم سوئدي ميلان زلاتان ابراهيمويچ موفق شد با 28 گل عنوان آقاي گلي ايتاليا را نصيب خود كند و در تيم همشهري ميلان يعني اينتر ، ديگو ميليتو خودنمايي كرد و موفق شد همراه با اديسون كاواني 23 بار دروازه حريفان را باز كنند . آنتونيو ديناتاله نيز با 22 گل موفق شد نقش بسازايي در اين فصل اودينزه از خود به جاي بگذارد .

ارديويسي ليگ هلند : در اين فصل ليگ هلند جواني 22 ساله به نام باس دوست موفق شد 34 بار براي هرنوين گلزني كند تا مقدار بيش از يك سوم گلهاي اين فصل هرنوين را يك تنه وارد دروازه حريفان كند .
مهاجم گلزن سوريه ايه باشگاه رودا موفق شد ، درخشش قابل توجه اي در اين تيم ميانه جدولي از خود نشان دهد و در طول اين فصل 25 بار گلزني كند . لوك دي يونگ هم با همين تعداد گل از باشگاه اف سي تون همراه با مهاجم رودا در جايگاه دوم قرار گرفتند .

لاچامپيونه فرانسه : در حالي كه دو بازي ديگر از اين فصل فرانسه باقي است كه مونت پليه با سه امتياز اختلاف نسبت به پاري سن ژرمن در جايگاه نخست قرار دارد و تكليف قهرماني به دو باز آتي خواهد انجاميد .
هم اكنون در جدول گلزنان فرانسه اليوير جيرود از مونت پليه با 21 گل در صدر قرار دارد . آندرسون ننه با 18 گل از پاريس ژرمن و ادين هازارد از ليل نيز با 17 گل در جايگاه بعدي قرار دارند .

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768