/, فوتبال ايران, ليگ برتر ايران/از عرش تا فرش براي چهار تاييها

از عرش تا فرش براي چهار تاييها

از عرش تا فرش براي چهار تاييها

سرخپوشاني كه تا يك ماه پيش چشم به كسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا داشتند ، امرزو به روزي رسيده اند كه اگر تساوي شهرداري تبريز در مقابل فجر سپاسي نبود بايد منتظر روز آخر و بقا در ليگ مي ماند !
پرسپوليس كه از هفته بيست و هشتم ليگ رنگ برد را به خود نديده ، بايد متشكر لطف كميته استيناف براي بازگرداندن دو امتياز كسر شده از اين تيم نيز باشد .
آنها پس از پيروزي سه بر صفر مقابل نفت تهران با شكست در بازي جنجالي در مقابل داماش وارد اتوبان بدبياري شدند .
در ادامه اين ناكاميها در فولاد شهر توانستند با يك امتياز از اصفهان باز گردند ، و با تساوي در بازي جنجالي الغرافه و داستان چهار فرهاد مجيدي ، چشم هواداران را به شكستهاي چهار تايي روشن كردند و با شكست چهار بر دو مقابل سايپا وارد فاز جديدي از ناكامي ها شدند .
در ادامه با چهار گل از تراكتور سازي شكست خوردند و در بازي امروز نيز بار ديگر با چهار گل از تيم مربي سابق خود ، علي دايي شكست خوردند .
بايد هم اينگونه اعصاب ستاره شماره هشت پرسپوليس بهم بريزد و در گفتگو با خبر نگاران چنين بگويد : حرفی برای گفتن ندارم و همتون دیدید چه اتفاقی افتاد.
كريمي به خبرنگاران گفت: براي چي از من فیلم می‌گیرید؟ بهتر ه ، از خبرنگاران فیلم بگیرد که اینجا هستند و فردا از قول من هشت صفحه مصاحبه می‌نویسند.
به نظر كريمي به قدري به هم ريخته بود كه در جواب خبر نگاري كه پرسيد ، كي از قول شما هشت صفحه مصاحبه نوشته ، گفت : تو خوبی !
به هر حال پرسپوليس تحت رهبري دنيزلي در پنج هفته گذشته به هيچ تيمي ؛ نه نگفته و تنها موفق به توقف سپاهان در فولاد شهر شدند .
تنها سئوالي كه اينجا مطرح ميشود ، اين است كه وضعيت كنوني پرسپوليس دنيزلي ترك ، چه فرقي با حميد استيلي جنس داخل داشته است ؟

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768