///شوك فرناندو تورس در دقيقه 91 به نيوكمپ و گوارديولا

شوك فرناندو تورس در دقيقه 91 به نيوكمپ و گوارديولا

شوك فرناندو تورس در دقيقه 91 به نيوكمپ و گوارديولا

در بازي برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا دو تيم چلسي و بارسلونا در حالي به مصاف هم مي رفتند كه بازي رفت با نتيجه يك بر صفر به سود تيم لندني به پايان رسيده بود .
در دقيقه 35 اين بازي بوسكتس موفق شد تا گل نخست آبي اناريها را به ثمر برساند . دو دقيقه بعد كاپيتان چلسي ، جان تري روي حركتي خشن از بازي اخراج شد .
در دقيقه  43 هم آندرس اينيستا موفق شد تا گل بارسا را وارد دروازه پيتر چك كند .
شرايط به سود بارسلونا پيش ميرفت ، چلسي ده نفره ، و با دو گل خورده . اما راميرس موفق شد روي پاس گل فرانك لمپارد دروازه والدس را در آخرين دقايق نيمه نخست باز كند و با توجه به گل زده در خانه حريف اين چلسي باشد كه رنگ فينال را ميبيند .
با شروع نيمه دوم بارسا حملات خود را آغاز كرد و فشار زيادي را روي خط دفاعي چلسي وارد كرد . در ادامه اين فشارها موفق شدند تا به يك پنالتي هم دست يابند . ليونل مسي در حالي كه پيتر چك به سمت توپ حركت كرده بود ، توپ را به تيرك افقي دروازه كوبيد تا باز هم اين شيرهاي لندني باشند كه تيم صعود كننده باشند .
بارسا لحظه به لحظه حلقه محاصره را براي چلسي تنگ تر ميكرد . اما در آخرين لحظات بازي فرناندو تورس كه جايگزين دروگبا شده بود موفق شد تا در عين ناباوري در حالي كه هيچ مدافعي از بارسا حضور نداشت ، دروازه بارسا را باز كند تا اين بازي با تساوي به پايان برسد .
چلسي همراه با روبرتو دي متئو در حالي موفق شد به فينال راه پيدا كند كه در فينال ، جان تري ، راميرس و رائول ميرلس را به علت محروميت در اختيار نخواهد داشت ، آيا دي متئو بار ديگر ميتواند كار بزرگي را براي چلسي انجام دهد ؟

ثبت ديدگاه

تماس با ما

در حال حاضر آنلاین نیستیم . اما نگران نباشید . پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سئوال شما پاسخ دهیم .

خوشحال میشویم سئوال شما را پاسخ بدهیم .

برای شروع گفتگو ، روی دکمه Enter کنید
0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768