قالب وردپرس

ویدئو تمرین حرکت ضربدری و تمام کنندگی - کراس و گلزنی

در این تمرین تمرکز بر روی گلزنی بصورت حرکت ضربدری ( کراس ) میباشد . کار به صورت دو نفره و با حمله بر روی دو گل آغاز میشود . یک بازیکن پاس اول را در راستای حرکت بازیکن ارسال کننده واگذار میکند و خود با دور گرفتن از کنزی که قرار داده شده است ، نسبت به گلزنی توپ ارسال شده اقدام میکند . حرکت این بازیکن از دور کنز به این دلیل است که از عقب تر برای ضربه به توپ به سمت جلو حرکت کند تا بتواند ، پیش بینی درستی از محل فرود توپ داشته باشد و به عبارتی راحت تر بر روی توپ مسلط شود .
سپس بازیکن ارسال کننده به سمت توپی که مربی به او داده حرکت میکند و با گام ریز کردن و هدف قرار دادن زاویه مخالف ضربه را به توپ وارد میکند . در این ضربه نیز لازم به ذکر است تا اگر بازیکن در هنگام ضربه ، بدنش از توپ عقب یا جلوتر بود ، او را نسبت به اصلاح حرکتش توجیه کنید .

نکات مربیگری :

۱ – کیفیت در حرکت ضربدری
۲ – تعقیب چشمی توپ
۳ – دقت در حمله
۴ – سرعت و عکس العمل

 

نام فایل حجم فایل لینک دانلود
کراس و گلزنی ۲۰ مگابایت Download

5 دیدگاه ها

 1. مجتبی گفت:

  زحمات شما ستودنی هستش.هر روز به سایت شما سر میزنم و از تمام مطالب شما استفاده میکنم.امیدوارم هر روز چیزه جدیدی در سایت بزارید.امیدوارم روزی زحمات شمارو جبران کنم.

 2. داوود احمدی گفت:

  با سلام خدمت استاد گرامی یه انتقاد از سایت شما داشته باشم اینکه خیلی دیر به روز میشه و اینکه تمرینات زیادی کاربردی نیستن- تمرینات تمام کننده گی -اگاهی محیطی و … بیشتر در سایت قرار بدید.باتشکر از شما بازیکن نوجوانان سایپا

  •     سلام دوست عزیز

       این نکته که میفرمایید سایت کمتر بروز میشه رو قبول دارم .

       اما اینکه میگید قابلیت اجرایی نداره رو اصلا قبول ندارم !

       تمام این تمرینات رو خودم در تمامی رده ها با هر توان تکنیکی اجرا کردم . تمرینات گلزنی و آگاهی محیطی در قالب بازیهای زمین کوچک و حتی تمرینات اختصاصی نیز در سایت انتشار گردیده ، منتها نکات مربیگری که مربی باید به بازیکن تفهیم کنه دست ما نیست و ما در اکثر ویدئو نکات مربیگری که عرض کردیم مربوط به همین مسائلی است که مربی باید در تمرین بدان توجه داشته باشد .

       بحث تنوع تمرینی یک بحث است و بحث نکات مربیگری یک بحث کاملا وسیعتر …

    

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768