برنامه تمرینی دروازه بانی برای تعداد گلر زیاد
برنامه تمرینی دروازه بانی برای تعداد گلر زیاد
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲
آموزش روپازدن به صورت نشسته
آموزش روپازدن به صورت نشسته
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲

لیست ۲۵ بازیکن نخبه و آینده دار فوتبال از نگاه فیفا

لیست 25 بازیکن نخبه و آینده دار فوتبال

لیست 25 بازیکن نخبه و آینده دار فوتبال

 لیست ۲۵ بازیکن نخبه و آینده دار فوتبال از نگاه فیفا

به انتخاب وب سایت فیفا ۲۵ بازیکن نخبه و آینده دار فوتبال جهان برگزیده شده اند که عموما بازیکنانی از کشورهای صاحب فوتبال مانند : برزیل ، آرژانتین ، فرانسه ، اسپانیا ، هلند و … میباشند که کمتر از ۱۹ سال سن دارند . در این مطلب به معرفی این ۲۵ بازیکن میپردازیم .


کاندیدو رامیرز

۲۵ – کاندیدو رامیرز
کشور : مکزیک
باشگاه : سانتوس لاگونا
سن : ۱۸ سال
پست : بک چپ
بک چپ با قامت کوتاه و سریع . دارای مهارت حمل توپ بالا . او در این فصل ۳۰ بازی برای باشگاهش ، سانتوس لاگونا به میدان رفته است . او در تورنومنت تولون ۲۰۱۲ که به تازگی برگزار شد ، مورد حیرت بسیاری از کارشناسان قرار گرفت .


متیاس گینتر

۲۴ – متیاس گینتر
کشور : آلمان
باشگاه : فرایبورگ
سن : ۱۸ سال
پست : مدافع میانی
ماتیاس یک پدیده بزرگ برای فرایبورگ در این فصل بود که تاثیر بسزایی در کسب مقام پنجمی فرایبورگ در بوندس لیگا داشت . یک مدیر همه کاره و توانمند که قادر به بازی در هافبک میانی نیز میباشد . او یکی از پدیده های جدید تیم ملی آلمان نیز به شمار میرود .

لوکاس پیازون


۲۳ – لوکاس پیازون
کشور : برزیل
باشگاه : چلسی
سن : ۱۸ سال
پست : مهاجم
نابغه ای مانند لوکاس پیازون در فوتبال کمتر پدیدار میشود ، اما برای پیشرفت در فوتبال اول دنیا میباید خود را با فوتبال بریتانیا تطبیق دهد .
او از لحاظ تاکتیکی استعداد فراوان در دریبلینگ و ایجاد فضا در مدافعین حریف دارد . همچنین او یک ضربه آزاد زن خوب نیز هست .

لی اندرو


۲۲ – لی اندرو
کشور : برزیل
باشگاه : گرمیو
سن : ۱۹ سال
پست : مهاجم
لی اندرو در بین استعدادهای برزیلی ، یک جوان دستکم گرفته ایست که بر خلاف این دیدگاه تاثیر بسیاری در گرمیو دارد . او توانایی بازی در مهاجم نوک و کناره را دارد . آگاهی سریع و خلاقانه از دیگر مشخصه های این مهاجم جوان برزیلی میباشد .

جرارد دلفونسو


۲۱ – جرارد دلفونسو
کشور : اسپانیا
باشگاه : بارسلونا
سن : ۱۸ سال
پست : بک چپ
جرارد به تازگی از آکادمی بارسا برای آبی اناریها آماده شده است . او یکی از با استعداد ترین بازیکنانی است که در تاریخ کاتالونیا ظهور کرده است .
مشخصه های فنی او سرعت دیوانه وار همراه با مهارت فنی بالا میباشد .اما او چه چیز دیگری برای حضور در جمع آبی اناریها نیاز دارد ؟

پول پوگا


۲۰ – پول پوگا
کشور : فرانسه
باشگاه : یوونتوس
سن : ۱۹ سال
پست : هافبک میانی
 به نظر نمیرسد هوادارن منچستر یونایتد در حق پول پوگا به اندازه کافی مهربانی کرده اند . و همین دلیلی بر کوچ کردن پوگا از الدترافورد به تورین بوده است . به هر حال او در حال حاضر در یوونتوس اثبات شده است . او ظرفیت بازی در هر باکس تهاجمی و تدافعی را دارد و همین نمایش خوب از او یکی از دلایل انسجام و سازماندهی یوونتوس در میانه زمین در فصل جاری بوده است .

جترو ویلیامز


۱۹ – جترو ویلیامز
کشور : هلند
باشگاه : پی اس وی آیندهون
سن : ۱۸ سال
پست : مدافع چپ
زمانی که ویلیامز برای نخستین بار به تیم ملی هلند دعوت شد ، تیم ملی راهی مسابقات یورو ۲۰۱۲ بود . با وجود اینکه هلند در عقب زمین مشکلات زیادی داشت ، اضافه شدن ویلیامز به سمت چپ ، رهایی از یک کابوس برای  آنها بشمار میرفت .
مانند ، بسیاری از افراد حاضر در این فهرست او دارای سرعت خوبی است . ویلیامز هم اکنون در تیم اول آبندهوون به طور منظم به میدان میرود .

تیمو هورنو


۱۸ – تیمو هورن
کشور : آلمان
باشگاه : اف سی کلن
سن : ۱۹ سال
پست : دروازه بان
یکی دیگر از آلمانهای نابغه تیمو هورن است . یک بازیکن نخبه درون چهارچوب که تضمین کننده آینده دروازه تیم ملی کشورش است .
 از لحاظ فیزیکی ، دارای قامتی کشیده و بلند است و تنها یک قدم دیگر برای رسیدن به سطح بهبود و رسیدن به بلوغ  برای او باقی مانده است .

مانوئل مانزینی


۱۷ – مانوئل مانزینی
کشور : آرژانتین
باشگاه : ریور پلاته
سن : ۱۹ سال
پست : هافبک مهاجم
مانزینی فصل گذشته را در باشگاه فلومیننزه برزیل سپری کرد . بازیساز جوان با بازگشت به ریور پلاته تاثیر بسزایی در تیم گذاشت . او باور نکردنی است . حرکتهای پا به توپ او در بین مدافعان کلاس بالا آرژانتینی برای او به سهولت انجام میپذیرد . درخشش او در رویور پلاته سکویی برای پرش او به یکی از بهترین باشگاههای اروپایی میتواند باشد .

روملو لوکاکو


۱۶ – روملو لوکاکو
کشور : بلژیک
باشگاه : وست بروم ویچ آلبیون ( به صورت قرضی از چلسی )
سن : ۱۹ سال
پست : مهاجم
لوکاکو با مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیون پاند در سال ۲۰۱۱ راهی غرب لندن ، یعنی چلسی شد . ممکن است بعضی ها با مشاهده عملکرد او در اولین سال حضورش از او ناامید شوند . او در حال حاضر در باشگاه وست برومویچ بصورت قرضی مشغول فعالیت است .
او قدرتمند در تمام کنندگی و شوت زنی است . روملو ممکن است به چالاک ترین بازیکن لیگ برتر مبدل شود .

خوان فرناندو کوینترو


۱۵ – خوان فرناندو کوینترو
کشور : کلمبیا
باشگاه : پسکارا
سن : ۱۹ سال
پست : هافبک مهاجم
خوان فرناندو کوینترو یک پدیده جدید در سری آ این فصل میباشد . او با فرم آماده خود در طول این فصل همگان را تحت تاثیر قرار داد .
او دارای تعادل و چابکی عالی است . قادر است با سرعت و دریبل هر مدافع را از پیش رو بردارد .

کورت کوزما


۱۴ – کورت زوما
کشور : فرانسه
باشگاه : سنت اتین
سن : ۱۷ سال
پست : مدافع میانی
جوانی با استعداد مناسب . جنگنده در نبردهای هوایی .
به طور منظم در سنت اتین ، زوما در مرکز دفاع به میدان میرود . یک نیروی قدرتمند که در این فصل با وجود سن و سال کمش برای سنت اتین درخشید .
منچستر یونایتد یکی از مشتریان اوست که حاضر است برای زوما ۹ میلیون پاند خرج کند .

آدریان


۱۳ – آدریان
کشور : برزیل
باشگاه : فلامینگو
سن : ۱۸ سال
پست : هافبک تهاجمی
هر چند چهر او مانند یک بچه مدرسه ایست که به نظر بیشتر برای استفاده در تبلیغات بکار می آید  ، اما او یکی از بازیکنان بومی مستعد برزیلی است .
درخشش او در تیم زیر ۱۷ سال برزیل و نمایشها ومهارتهای او یکی از عوامل حضور در ترکیب فلامینگو این فصل بود .

استفان کاپینو


۱۲ – استفان کاپینو
کشور : یونان
باشگاه : پانایتیناکوس
سن : ۱۸ سال
پست : دروازه بان
جوانترین بازیکنی که تا با حال برای تیم ملی یونان به میدان رفته است ، استفان کاپینو است که در ۱۷ سالگی پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرده است .
او دارای قابلیت شوت گیری و با قامتی بلند توانمند در توپهای بلند میباشد .

رحیم استرلینگ


۱۱ – رحیم استرلینگ
کشور : انگلستان
باشگاه : لیورپول
سن : ۱۷ سال
پست : بک چپ
استرلینگ زمانی که ۱۵ سال داشت توسط رافائل بنیتز با لیورپول قرار داد امضا کرد . و تا سن ۱۷ سالگی و در زمان حضور مربی جدید برندان راجرز در بندر لیورپول مشغول بازی است .
اولین گل رحیم استرلینگ مقابل ردینگ ، با یک شوت زمینی وارد دروازه الکس مک کارتی شدو باعث پیروزی ۱ بر صفر برابر ردینگ شد .

ذکریا لبیاد

۱۰ – ذکریا لبیاد
کشور : مراکش
باشگاه : اسپورتینگ لیسبون
سن : ۱۹ سال
پست : بک چپ
حضور نام ذکریا لبیاد در لیست آینده دار ترین بازیکنان جهان شاید تا حدودی عجیب باشد . اما جناح چپ مراکش با حضور او بسیار پر رونق و فعال است .
او فصل گذشته از باشگاه پی اس وی آیندهوون به اسپورتینگ لیسبون منتقل شد .

آدم ماهر

۹ – آدم ماهر
کشور : هلند
باشگاه : آلکمار
سن : ۱۹ سال
پست : هافبک میانی

استعداد قابل توجهی از آدم ماهر در ترکیب آلکمار مشاهده شده است . او جزء نخبگانی است که مورد توجه باشگاههای اروپایی است . او به عنوان بازیساز نزدیک به ۵۰ حضور برای باشگاه اردیویسیه داشته است .
او از لحاظ اخلاقی مودب است و در زمین بدون سر و صدا به کارش ادامه میدهد . بازی کردن در کنارش برای هم تیمیهایش لذت بخش است . او با آرامش ، مهارتهای خود را در زمین اجرا میکند و با این آرامش مدافعین حریف را غافلگیر میکند .

 

ماتیا ناستازیچ

۸ – ماتیچا ناستازیج
کشور : صربستان
باشگاه : منچستر سیتی
سن : ۱۹ سال
پست : مدافع میانی
منچستر سیتی با خرید ناستازیچ از فیورنتینا از او به عنوان انتخاب نفر سوم در مرکز دفاع کار میگرفته است . این ستاره جوان صربستانی دارای تکلهای عالی است ، اما بیشتر او یک متخصص جنگنده شگفت انگیز است و قادر است در هنگامی که توپ دارد  ، توازن بازی را در بازیسازی برقرار کند .

جولین دارکسلر


۷ – جولین دارکسلر
کشور : آلمان
باشگاه : شالکه
سن : ۱۹ سال
پست : بک چپ
دارکسلر دو بار برای تیم ملی آلمان به میدان رفته است و البته برای شالکه به عنوان یار ثابت به طور منظم در ترکیب ۱۱ نفره قرار میگیرد .او سرعتی ترین بازیکن سمت چپ آلمان نیست ، اما با قدرت دریبلینگ بالا و توانایی های شوت زنی از راه دور تواناییهای خود را به رخ نظاره گران میکشد .

متئو کواچیچ


۶ – متئو کواچیچ
کشور : کرواسی
باشگاه : اینتر میلان
سن : ۱۸ سال
پست : هافبک مهاجم
لوکا مودریچ یکی از بهترین بازیکنان طراح کرواسی بحساب می آید که به نظر میرسد ماتئو کواچیچ میتواند به عنوان یک ستاره جایگاه او را پر کند .
کواچیچ برخلاف سنش یک هافبک بازیساز فوق العاده نشان داده و همین دلیلی بود تا اینتریها برای جذب او از دینامو زاگرب اقدام کنند .

الکس چمبرلین


۵ – الکس چامبرلین
کشور : انگلستان
باشگاه : آرسنال
سن : ۱۹ سال
پست : بک چپ
مهارت فنی با حفظ تعادل و سرعت بالا از مشخصه های چامبرلین است . پیشرفت او در آینده به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان قطعی میرسد . بازی زیر نظر مربی بزرگی چون آرسن ونگر در قالب آرسنال تنها میتواند فوتبال این جوان را توسعه دهد .

رافائل واران


۴ – رافائل واران
کشور : فرانسه
باشگاه : رئال مادرید
سن : ۱۹ سال
پست : مدافع میانی
رافائل واران واقعا یک بازیکن درجه یک است . بالغ و فراتر از سن خود در مرکز دفاع باشگاه بزرگی همچون رئال مادرید . با قابلیت جنگندگی روی زمین و نبردهای هوایی .
او هم اکنون نیز به یکی از بزرگان فوتبال دنیا مبدل شده است .

مارکو وارتی


۳ – مارکو وارتی
کشور : ایتالیا
باشگاه : پاری سن ژرمن
سن : ۱۹ سال
پست : هافبک میانی
با تماشای بازیهای پاری سن ژرمن در این فصل لیگ قهرمانان ، غیر ممکن است متوجه عملکرد باور نکردنی هافبک مرکزی این تیم مارکو وارتی نشده باشید !
او هر لحظه میتواند نبض بازی را تغییر دهد . مقایسه او با آندره پیرلو چندان گذافه گویی نیست .

ایکر مونیان


۲ – ایکر مونیان
کشور : اسپانیا
باشگاه : اتلتیک بیلبائو
سن : ۱۹ سال
پست : بک چپ
ایکر مونیان یکی دیگر از بازیکنان جوان و پرشور ، نابغه است . فوتبال در کلاس یک دنیا برای این مدت چند ساله برایه یک جوان و گنجاندن اودر لیست نوابغ آینده به نظر مضحک میرسد . او یک بازیکن فوق العاده است و بیش از ۱۰۰ حضور برایه اتلتیکو بیلبائو در لالیگا داشته است . او در حالی که ۱۶ سال داشت اولین بازیش را برای بیلبائو انجام داد  .

سباستین الشراو.ی


۱ – سباستین الشراوی
کشور : ایتالیا
باشگاه : میلان
سن : ۱۹ سال
پست : مهاجم
هر کسی که حتی از دور فوتبال را دنبال میکند ، به نظر نام الشراوی را شنیده است . در سن ۱۹ سالگی  نقش ویژه ای در نجات میلان از میانه های جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای میلان داشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768