آناليز بازي الهلال برابر استقلال - دور رفت باشگاههاي آسيا
آنالیز بازی الهلال برابر استقلال – دور رفت باشگاههای آسیا
فروردین ۱۷, ۱۳۹۲
آمادگي بازي در مقابل تماشاگران پرخاشگر در خارج از خانه
بازی در مقابل تماشاگران پرخاشگر در خارج از خانه
فروردین ۲۷, ۱۳۹۲

تمرینات کار در خانه – شگردهای فوتبال

تمرينات كار در خانه - شگردهاي فوتبال

تمرینات کار در خانه - شگردهای فوتبال

در روزهای گذشته فایلی آموزشی از دوست خوبم آقای حمیدرضا ظهرابی تحت عنوان تمرینات کار در خانه برای بنده ارسال شد ، که به قلم  جناب آقای محمد شفیعی در مرکز استعداد یابی و جوانان ویژن استان فارس میباشد .
در این مقاله تمرینات تکنیکهای پایه از قبیل : پاس بغل پا ، پاس با بیرون پا ، تقه زدن ، پاس با داخل پا ، پاس با کاد داخل پا ، پاس با کاد بغل پا ، شوت با روی پا ، شوت با بغل پا ، شوت با بیرون پا ، شوت زدن توپهای بلند ، کنترل توپ و جایگیری ، کنترل توپ ، کنترل توپ با ران ، کنترل سینه همراه با آموزش صحیح آورده شده است .

قلم نویسنده ( محمد شفیعی )
هدف ما کمک به بازیکنان جوان فوتبال است تا ایشان ، از فرصتی یکسان برای استفاده از آموزشهای اساسی فوتبال برخوردار شوند . بازیکنانی که بیشترین وقت را صرف درست تمرین کردن میکنند هر جا که باشند به بهترین بازیکنان بدل خواهند شد . قصدها تحقق یافتن این امر از طریق ارائه شگردهای فوتبال است و در این راه باید مدیون این واقعیت باشیم که هر چه بازیکنان آینده بهتر باشند فوتبال نیز به سیر تکاملی و پیشرفت خود ادامه خواهد داد .
شگردهای فوتبال برای همه بازیکنان فراهم آمده است . این مجموعه آموزش تمرینها تنها برای بهترین بازیکنان و یا فوتبال سطح بالا نیست . تمامی بازیکنان جوان فرصتی یکسان در اختیار دارندد تا با مشارکت در دانش فوتبال روز مدارج پیشرفت را طی کنند . بازیکنانی که قصد یاد گرفتن دارند و تشنه دانش اندوزی هستند و همه بازیکنانی که میخواهند پیشرفت کنند . با عرضه این مجموعه شانس استفاده از این دانش را میتوانند به دست آورند .
کلام آخر اینکه برخی از بازیکنان فوتبال با پیشرفت خود از دیگر بازیکنان بهتر میشوند اما تمامی ایشان از ابتدا فرصتی یکسان در اختیار دارند تا با تکیه بر تواناییهای خود پیشرفت کنند . مطلب مهمتر این واقعیت است که این بازیکنان در جوانی تشویق به حضور در صحنه های سرشار از شکوه ورزشی میشوند . ما بر این باوریم که با پرداخت به ورزش بازیکنان جوان از پرداختن به امور ناپسند دور شوند .
به زبانی دیگر هدف ما ارایه شگردهای فوتبال و محتوای آن ایجاد علاقه در بازیکنان جوان است تا در مقام یک انسان فرصت موفقیت از طریق فوتبال را به دست آورند . اینها حرفهای بزرگی است اما ما اماده ایم که پای حرف خود بایستیم .
ما امیدواریم که شگردهای فوتبال بهره های فراوانی را نصیب شما کند !

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
کتاب تمرینات کار در خانه – شگردهای فوتبال
۱ مگابایت
Download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768